Прогнози навколо російської війни в Україні - як саме прогнози стають засобом пропаганди ?
Прогнозування - справа складна та відповідальна. В той же час демонстрація прогнозів та дискутування навколо них часто буває втіленням пропогандистських намірів та прихованої дизертирської мотивації, або навязливим бажанням реваншу.
Проте українці навчилися відрізняти зерно від буряну. Тому політичні діячі, які сьгодні немов сороки тріщать, що «війна це надовго» в очах українців вже стали подібними на опудало на огороді.
Деякі політичні експерти та політичні діячі на тлі енергетичної кризи маніпулють свідомістю людей лякаючі їх, що війна буде тривати ще довго.
Що це за феномен для широкого кола мас і як з ним справитися не підаючись на їхні фейки.
Згадайте щорічні маніпуляції, паніку та істерію навколо енергетичного питання. Найцікавішим є те, що під такі теми щоосени «вписуються» та обєднуються навіть закляті вороги чи споконвічні політичні опоненти - «мерзнуть люди».
Тому поєднані з неможливого і різного, попри претензії на опозиційність, вони лишаються ні чим іншим як Франкінштайном, таким собі політичним опудалом, яке було створенне для відлякування «птахів і тварин», щоб зберегти «врожай» на своєму огороді. Чи на своєму ?
Поговоримо про використання лякаючих прогнозів в продажній політиці та політиці зневаги до свого ж
«Свідомі про несвідоме» — цикл психологічних етерів за участі провідних спеціалістів з різних областей, від психології до міжнародної економіки. Учасники та ведучі етерів беруть до обговорення актуальні проблеми та неочікувані складні питання, з якими стикаються українці.
розгорнути опис
згорнути опис