Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Виїхати з Лисичанська і допомагати переселенцям у Дніпрі • Ukraїner

Цікаве
Опубліковано: 21 верес. 2022 р.
Підписатися
Ганна Рясна — громадська активістка і менеджерка культури. А також мама 9-річного Ярослава та дружина військовослужбовця. Після повномасштабного вторгнення Р*сії в Україну Ганна разом із родиною була вимушена виїхати з рідного Лисичанська до Дніпра. Але продовжила працювати як громадська дієвиця. На базі Луганського обласного центру підтримки молодіжних ініціатив, який переїхав із Сєвєродонецька до Дніпра разом зі своїми працівниками, вона зібрала однодумців та запустила систему забезпечення гуманітарною допомогою родин, які вимушено залишили свій дім.

Історія Ганни — це одна з багатьох історій активісток, які народилися на сході України і були вимушені залишити свій дім через р*сійську агресію як у 2014, так і в 2022 роках. Частина їхнього життя залишилася у тимчасово окупованих містах. Попри це, вони розвивають свої громадські ініціативи та мріють про повернення до вільних Донеччини та Слобожанщини.

Детальніше читайте у лонгріді: https://ukrainer.net/sylni-zhinky-skhodu/

Матеріал створено разом з ГО «Інтерньюз Україна» за підтримки ООН Жінки в межах проєкту «Зміцнення потенціалу молодих жінок з Донецької та Луганської областей щодо просування Порядку денного «Жінки. Мир. Безпека» на місцевому рівні».

Читайте нас різними мовами: https://heylink.me/ukrainer/
Не забудьте підписатись на канал: http://ukrainer.ua
Спостерігайте за нашими Instagram: https://www.instagram.com/ukrainer_net/
Слідкуйте за нашим ФБ: https://www.facebook.com/ukrainer.net/
Ukraїner in English: https://www.youtube.com/c/UkrainerinE...
Підписуйтесь на Ukraїner в TikTok: https://www.tiktok.com/@ukrainer.net?...
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить