Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

VLOG: Прем'єра фільму "Я ПРАЦЮЮ НА ЦВИНТАРІ" + короткий огляд// Це геніально!? Вас вертіли на х%ю?

Про кіно
Опубліковано: 15 верес. 2022 р.
Підписатися
#ЯпрацююНаЦвинтарі #УкраїнськеКіно #ОглядФільму
...
Усім привіт!)
Сьогодні ми поговоримо про стрічку "Я ПРАЦЮЮ НА ЦВИНТАРІ", яка є режисерським дебютом в повному метрі Олексія Тараненка.

Синопсис
Саша займається встановленням пам’ятників на цвинтарі. Він сповнений цинізму та іронії. Навіть у спілкуванні із самотнім літнім чоловіком, який замовив пам’ятник самому собі, і бізнес-леді, яка щойно поховала сина. Несподівано в життя Саші повертається його донька-підліток. Водночас герой втягується в боротьбу за владу на цвинтарі. У вихорі особистих трагедій і кримінальних зіткнень поступово стає зрозуміло, що у Саші важка психологічна травма через його минуле.

Фільм здобув перемогу в номінації найкращий повнометражний фільм на Munich Film Award 2021, перемога Віталія Салія, виконавця головної ролі у фільмі, у номінації найкращий актор за версією Національної спілки кінокритиків “Кіноколо” у 2021 році, нагорода в номінації за найкращу операторську роботу на Montelupo Fiorentino International Independent Film Festival 2021, а також перемога в номінації найкращий постер за версією Red Movie Awards у 2021 році. Зокрема фільм брав участь у конкурсних програмах фестивалів КМКФ “Молодість”, Ferrara International Film Festival, Warsaw International Film Festival, British Independent Film Festival та AFIN International Film Festival у 2021 році, а також фестивалів Stockholm Independent Film Festival та International Film Festival Prague у 2022 році.


Я в соціальних мережах:
https://www.facebook.com/yurii_lysenko
https://www.instagram.com/_yuralys
...
lisenkou35@gmail.com - співпраця

Дякую за увагу!)
@FILM.UA Group
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить