Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Весільний СПАДОК | Чернівецька область , Кіцманський район

Цікаве
Опубліковано: 9 верес. 2022 р.
Підписатися
Одяг молодят відрізняється від регіону до регіону. Але саме Чернівецька область випромінювала пишність та заможність весільних вбрань.
Одна з головних відмінностей серед інших нарядів — вінок нареченої. Він оздоблений різноколірними паперовими квітами, намистинами та травою ковилою, яка візуально дуже схожа на пір’я.
Традиційний одяг Буковини зберігає дуже велику кількість багатства у вишивці, адже кожна деталь одягу вимагає великої кількості роботи, дорогих матеріалів та майстерності під час виготовлення. Це один з регіонів, який підніс культуру вбрання на дуже високий рівень.
У циклі «Весільний СПАДОК» ви зануритесь у світ красивого, багатого, яскравого, та дуже різноманітного українського традиційного весілля та української культури загалом.
Ви почуєте коментарі етнографів, істориків, колекціонерів народного вбрання, майстрів, фольклористів, які досліджували народні українські традиції різних регіонів, аби детальніше дізнатись усе про українське традиційне весілля та його особливості в залежності від регіону.

Продюсер: Олена Малкова
Режисер: Олексій Гуз
Науковий консультант проєкту: Марія Квітка
Оператор-постановник: Олексій Гуз
Оператор реконструкцій: Юрій Бакун
Композитори: Олег Мороз, Марія Квітка
Звукорежисер: Євгеній Бельдюков
Продакшн: FILM.UA Television за підтримки Державного агентства України з питань кіно
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить