Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Чи мають диміти двигуни через щуп і заливну горловину⁉️

Опубліковано: 28 серп. 2022 р.
Підписатися
Картерні гази - це невід'ємна частина двигунів внутрішнього згорання, адже їх конструкція не є ідеально герметичною і в процесі роботи ДВЗ частина газів може прориватись до картера. Навіть для нових двигунів внутрішнього згорання існує норма в 5-7% від об'єму паливної суміші що може прориватись через теплові зазори ЦПГ у картер.

В даному відео також розкриваю особливість конструктивних рішень в самих двигунах EA189 та EA288, що зустрічаються на автомобілях VW, AUDI, Skoda, SEAT, через які значна кількільсть картерних газів викидається зовні, якщо відкрити маслозаливну горловину чи дістати щуп. У своїх відео я часто говорю що двигун парує і це нормально, але багато хто вважає що це неправильно і двигун по суті зношений.

Прорив картерних газів звісно є одним із важливих симптомів двигуна у якого зношені циліндри, поршні чи кільця, але не тільки проривом газів харктеризується знос. Але важливо розділяти властиві для конкретного двигуна картерні гази що виходять через сапун і дим який виривається зі зношених цилиндрів. Розрізнити можна звісно маючи досвід або спеціальне обладнання, а одне й друге зазвичай можна знайти на відповідних СТО.

Дуже часто факт появи картерних газів дивує автовласників, які пересіли з бензинових атмосферних на сучасні турбодизельні двигуни внутрішнього згорання, особливо останніх десятиліть. Особливо дане явизе проявляється в спектоні літні дні і після тривалих поїздок, коли двигун добре вигрівається.

Відео де помітно пар з двигуна на новому VW Tiguan - https://youtu.be/uwfmeRLabf0

Спонсором даного відео є мої клієнти, підписники і просто незнайомі люди, що помітили як дизельний двигун їхнього Passat, GOLF, Touran, Tiguan, Octavia, Superb і багатьох інших моделей димить чи парує на холостому ходу, особливо в прогрітому стані.

🫰 Станьте спонсором мого каналу, щоб отримувати бонуси:
https://www.youtube.com/channel/UCEfO_F5cytuznuO-0JkGraA/join

⚠️ Наш сайт з детальною інформацією по пригону авто з Німеччини: https://sg-automobile.team

❗️ Мій веломагазин 🚲
https://cycles.com.ua/ua
[знижка всім підписникам за промокодом irybka]

🔰 Мій телеграм канал: https://t.me/ivan_rybka
- автомобілі на продаж
- новини по пригону
- цікава інформація

🚸 Слідкувати за мною:
Facebook - https://www.facebook.com/rybka.ivan
Instagram - https://www.instagram.com/irybka

#IvanRybka #ІванРибка #SGAutomobile
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить