Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

ВЕСІЛЬНИЙ СПАДОК | Документальний фільм

Цікаве
Опубліковано: 25 серп. 2022 р.
Підписатися
Повнометражний документальний фільм «Весільний СПАДОК» — це занурення глядача у світ красивого, багатого, яскравого, та дуже різноманітного українського традиційного весілля і культури загалом.

Як вбиралися до весілля наші пращури, який незмінний атрибут повинен був супроводжувати молодят у день створення нової родини та яких обрядів і традицій варто дотримуватися? У повнометражному документальному фільмі «Весільний СПАДОК» відтворено автентичну українську весільну традицію 8-ми областей України: Київської, Черкаської, Чернігівської, Івано-Франківської, Закарпатської, Харківської, Рівненської та Чернівецької. Кожна область має свої особливості весілля та традицій, які разом створюють неповторну культуру нашої країни.

У стрічці представлені коментарі етнографів, істориків колекціонерів народного вбрання, майстрів, фольклористів, які досліджували народні українські традиції різних регіонів, аби детальніше розповісти усе про українське традиційне весілля та його особливості в залежності від кожного регіону.

Продюсер: Олена Малкова
Режисер: Олексій Гуз
Науковий консультант проєкту: Марія Квітка
Оператор-постановник: Олексій Гуз
Оператор реконструкцій: Юрій Бакун
Композитори: Олег Мороз, Марія Квітка
Звукорежисер: Євгеній Бельдюков
Продакшн: FILM.UA Television за підтримки Державного агентства України з питань кіно.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить