З початком повномасштабного вторгнення росії мільйони звичайних українців мали можливість порівняти життя в Україні та в багатьох країнах ЄС.
У соцмережах можна зустріти багато відгуків наших співгромадян, що медичні послуги, на їхню думку, в Україні помітно кращі, ніж в європейських країнах і тепер вони в цьому пересвідчились на власному досвіді.
Водночас і тривалість життя в Україні набагато нижча, ніж західних країнах і лікуватись багато українців досі їдуть саме в європейські країни.
Що відбувається? Чому українські переселенці вважають, що наша медицина краща?
Говоримо про ці питання з учасниками дискусії.
Спікери:
- Павло Ковтонюк, співзасновник Український центр охорони здоров'я - UHC;
- Ростислав Семіков, співзасновник і СЕО Audubon Bioscience (США);
- Тамара Підвисоцька, експерт з питань охорони здоров’я.
Модератор: Дмитро Боярчук, виконавчий директор CASE Україна
Докладніше про спікерів:
Павло Ковтонюк - співзасновник Українського центру охорони здоров’я (UHC), заступник міністра охорони здоров’я у 2016−2019 роках.
Ростислав Семіков – співзасновник та виконавчий директор біобанкінгової компанії Audubon Bioscience (США), що підтримує біотехнологічні розробки у сфері персоналізованої медицини. Пост-докторант кафедри нейронаук Університету штату Луїзіана (США). Закінчив магістратуру з організації охорони здоров’я Оксфордського університету (Велика Британія).
Тамара Підвисоцька – аспірантка кафедри психології розвитку Університету Пітсбурга (США). Випускниця Київської школи економіки.
Організатор дискусії: Центр соціально-економічних досліджень CASE Україна.
За підтримки та інформаційного партнерства з провідним діловим онлайн-виданням Економічна правда.
Читайте більше у нашому Телеграм-каналі: https://t.me/costukraine
розгорнути опис
згорнути опис