Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Загублені імена. Броніслава Ніжинська. Епізод 10

Цікаве
Опубліковано: 20 жовт. 2022 р.
Підписатися
Коко Шанель створювала костюми для її постановок, Пабло Пікассо малював декорації, а «Бог танцю» Вацлав Ніжинський щиро любив та підтримував свою молодшу сестру.

FILM.UA представляє новий випуск циклу «Загублені імена», у центрі сюжету якого — Броніслава Ніжинська. Видатна балетмейстерка фундаментально змінила філософію та естетику сучасного танцю й неабияк вплинула на історію балетного мистецтва України.

Броніслава розробила новий напрям у модерн-балеті — конструктивізм. Вона ставила номери без музики, а класичні балети сміливо доповнювала акробатичними трюками, залучала до своїх постановок київських художників-авангардистів.

Більше про життя, досягнення та еміграцію легендарної танцівниці дивіться у відео.

За підтримку проєкту про видатних українців FILM.UA завдячує нашим постійним партнерам.

Бренд «Корвалмент» стоїть на захисті здоров’я українців й надає їм миттєву допомогу, щойно вони відчують перші ознаки дискомфорту та болю в серці. Він поруч в кризових обставинах, що зараз є дуже важливим. Ефект від його дії можна відчути вже за п’ять хвилин.

Легкі на підйом дріжджі «Духмяна Хата» плекають багатовікові традиції та підтримують наші цінності, адже ці українські дріжджі ідеально підходять для сімейних рецептів, що їх українці передають з покоління в покоління.

За реалізацію проєкту ми також завдячуємо компанії Mastercard, що забезпечує стабільну роботу безготівкових платежів та продовжує розвивати інноваційні фінансові сервіси в Україні навіть під час війни.

Виконавчий продюсер — Тетяна Носенко
Продюсери — Юлія Мордас, Олена Малкова
Сценарист — Леонора Пащенко
Консультант — Марія Квітка
Графіка — Євген Санніков
#загубленіімена

Корвалмент
FB https://www.facebook.com/watch/?v=1200693964053456

Духмяна хата
FB https://www.facebook.com/dukhmyana.khata
Instagram https://www.instagram.com/duhmyana.hata/

Mastercard
FB https://www.facebook.com/MastercardUkraine
Instagram https://www.instagram.com/mastercardukraine/
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить