Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

У ЛІХТЕНШТЕЙН ПІШКИ 🇱🇮 Вадуц, Шан, корови і ламборгіні

Подорожі
Опубліковано: 13 жовт. 2022 р.
Підписатися
Мікродержава Ліхтенштейн може виявитися меншою за ваше рідне місто😋

Вперше я сходила в нову країну пішки, побачила 2 міста і навіть не сильно втомилася. Вадуц і Шан виглядають спокійними і комфортними. Поєднання багатого міського життя і парковок з ламборгіні з пасовиськами для корів і овочевими грядками - не часто таке побачиш, особливо в успішних країнах, які у мене асоціюються більше із бізнес центрами і хмарочосами.

Вас здивує найпопулярніша туристична локація Ліхтенштейну: це не замок і навіть не ратуша. Ліхтенштейн цікавий ще й тим, що це монархія і князь має реальну владу, а не лише символічну. Людям з цим комфортно і демократії вони не прагнуть.

У Ліхтенштейні немає аеропорту, тисячі людей їздять сюди щодня на авто на роботу із сусідніх країн. Я десь чула, що тут і в’язниць немає, рівень злочинності низький, а якщо когось і треба зааерештувати, їх направляють до Австрії.

У відео ділюся емоціями і враженнями першого відвідування Ліхтенштейну, цінами на їжу і житло, підказую як сюди дістатися, якщо ви не хочете іди пішки з Швейцарії як я.

Вам було б комфортно жити в країні, де всі один одного знають? А якщо це ще й монархія і можна бути знайомим з королем?


Підписуйтеся на мій інстаграм https://www.instagram.com/tanyakudryashka/
Фейсбук https://www.facebook.com/tanyakudryashkablog
Ставайте моїм Патреоном https://www.patreon.com/tanyakudryashka
Використовуйте моє посилання для Booking, і я отримую невелику комісію.: https://www.booking.com/index.html?aid=1311508

Я українська мандрівниця, подорожую світом без зворотнього квитка. Одночасно повноцінно працюю і подорожую, ділюся своїм життям цифрової кочівниці через блог і відео.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить