Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Друга Ріка feat ЕХО – ЧИ ТИ ПОЧУВ for Mariupol (yan boyEV remix)

Музика
Опубліковано: 30 верес. 2022 р.
Підписатися
⚡️ Прем'єра! Ремікс на пісню «Чи ти почув» від yan boyEV доступний для прослуховування на всіх платформах:
«Друга Ріка» презентують ремікс на свою останню зворушливу роботу «Чи ти почув», що створив музикант та продюсер Андрій Боєв (yan boyEV). Реліз оригінальної версії почув і побачив світ 1 липня цього року: https://youtu.be/mlG-qtJBf8U.

«Ремікси на пісні баладної форми – складне завдання. Банальною зміною темпу не впоратися. За такого формату перед ді-джеєм стає завдання номер один – надати їй нового звучання, не втративши головний меседж», – вважають музиканти гурту.

За реалізацію ідеї зробити ремікс на «Чи ти почув» взявся старий друг «Другої Ріки», музикант, продюсер і відеомейкер Андрій Боєв (yan boyEV): «Гадаю, мені вдалося вдихнути інше життя у цей трек, не змінюючи структури та атмосфери, я волів надати йому оптимістичнішого настрою, незважаючи на трагічність теми в цілому». Учасники гурту порівнюють нове звучання пісні з ранніми реміксами The Cure, Depeche Mode та нової хвилі середини/кінця 90-х і зазначають, що подібний саунд нині знову у тренді.

«Взагалі, я не дуже люблю ремікси, особливо, коли «танцювальники» брутально підставляють денсову ритм-секцію, не змінюючи грув, а тупо прискорюючи трек. Або, деякі «експерементальники» вдаються до примітивного уповільнення, разом із ковзанням тональності. Мені імпонує, коли за виготовлення реміксу береться продюсер-музикант і на основі відомого хіта дійсно відтворює нову композицію, яка отримує право на самостійне існування, хоча б через те, що кардинально відрізняється від першоджерела, нагадуючи оригінальний трек лише основними ознаками. Це – не мейнстрім. Але мені, особисто, як музиканту, подобається, коли пісні, які ти «на автоматі» виконував сотні разів, набувають не просто нового звучання, а стають чимось іншим. Я не впевнений, що такі ремікси «про шоубізнес». Вони скоріше для музикантів, так би мовити - для внутрішнього прослуховування. Саме такі ремікси створював для нас давній друг, музикант, продюсер та фотограф yan boyEV (Андрій Боєв). Йому завжди вдавалося нас здивувати, але цього разу, нам кортить, здивувати і вас», – прокоментував фронтмен гурту «Друга Ріка» Валерій Харчишин.

Офіційні сторінки гурту «Друга Ріка»:
▪️ Facebook: https://www.facebook.com/DrugaRika
▪️ Instagram: https://www.instagram.com/drugarika
▪️ YouTube: https://www.youtube.com/c/drugarika/videos
▪️ Сайт: http://www.drugarika.com/uk
▪️ Відеокліпи: https://bit.ly/3zOC4ID

PR: Анастасія Лавриненко, +380637635169
anast.lavrinenko@gmail.com

Booking: Володимир Лучкін, +380674668433
2rdrugarika@gmail.com
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить