Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

БІЛЬШЕ НІЖ СИЛА. Сили територіальної оборони ЗСУ. Епізод 5

Цікаве
Опубліковано: 26 верес. 2022 р.
Підписатися
Триває протистояння збройній агресії росії – військовики виборюють перемогу в одній з найжорстокіших війн сучасності, і кожен українець так чи інакше долучився до національного спротиву. У п’ятому епізоді циклу «Більше ніж сила» йдеться про Сили територіальної оборони ЗСУ, які створені, щоб забезпечувати роботу державних органів, мобілізацію та розгортання військ, охорону важливих об'єктів і комунікацій, боротьбу з диверсійно-розвідувальними силами та іншими озброєними формуваннями агресора і підтримання режиму воєнного стану. Більшість бригад Сил ТрО ЗСУ наразі повністю або частково беруть участь у бойових діях і захисті державного кордону.
Цикл інформаційно-ознайомлювальних відео «Більше ніж сила» створено FILM.UA Group спільно з Управлінням зв’язків з громадськістю ЗСУ. Його мета – розповісти про структуру та основні положення діяльності Збройних Сил України, а саме різних видів сил, окремих родів сил і військ.

Дякуємо нашим воїнам за мужність у захисті кожного клаптика української землі!

За допомогу у створенні випуску висловлюємо подяку Управлінню зв’язків з громадськістю ЗСУ та Службі зв’язків з громадськістю Командування Сил територіальної оборони ЗСУ

Продюсери – Поліна Толмачова, Валерія Савенко
Військовий консультант – Олександр Штупун
Режисер монтажу – Андрій Леоненко
Музичний супровід – «100лица» – «ЗСУ»
Муз.: Владислав Ступак, сл.: Назар Савчук, Владислав Ступак
(с) & (p) 2022 Moon Records
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить