Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Огляд \ ЖФК Шахтар-ЖФК Кривбас 0:5

Спорт
Опубліковано: 25 верес. 2022 р.
ЖФК «Кривбас» продовжив переможну ходу у чемпіонаті України, впевнено здолавши у 3 турі ЖФК «Шахтар».

З перших хвилин наші дівчата захопили ініціативу і вже на 6 хвилині рахунок було відкрито.

Ольга Басанська наважилась на дальній постріл з 30 метрів, і мʼяч по красивій траєкторії опустився у дальню «дев’ятку» воріт Мостової.

24 вересня 2022 року. Чемпіонат України-2022/2023. Вища ліга. 3 тур. Село Щасливе, Київська область. Стадіон «Княжа-Арена». 12:00. +14 градусів.

ЖФК «Шахтар» (Донецьк) - ЖФК «Кривбас» (Кривий Ріг) - 0:5 (0:1)

Головна арбітриня: Софія Причина (Львівська область).

Асистентки арбітрині: Ірина Чайка (Львівська область), Ірина Рачинська (Чернівці).

Четверта арбітриня: Катерина Усова (Київська обл.).

Спостерігач арбітражу: Сергій Лисенчук (Київ).

Голи: Ольга Басанська, 6 (0:1). Поліна Янчук, 48 (0:2). Амарієль Сонкенг, 55 (0:3). Леся Ольхова, з пенальті, 57 (0:4). Діана Бєлякова, 81 (0:5).

ЖФК «Шахтар» (Донецьк): 1. Інга Мостова, 8. Любов Мохнач, 17. Оксана Геник, 4. Тетяна Вишневська, 9. Олександра Кревська, 7. Надія Вегерич, 20. Лідія Заборовець (13. Крістіна Козуб, 80), 10. Вікторія Головач (к), 19. Єлізавєта Молодюк (6. Діана Кравчук, 75), 99. Марія Викалюк, 12. Олена Манзюк (18. Наталія Чендей, 72).

Запасні: 23. Людмила Устінова, 44. Анастасія Астахова.

Головний тренер: Роман Заєв.

ЖФК «Кривбас» (Кривий Ріг): 12. Дар’я Келюшик, 99. Леся Ольхова (3. Думітріца Прісекарь, 79), 20. Амарієль Сонкенг (4. Руслана Левченко, 63), 33. Крістіне Алексанян, 22. Ольга Басанська, 98. Даяна Семків, 19. Ірина Кочнєва (к), 96. Христина Єрьоменко (11. Анна Стєкольщикова, 75), 44. Ольга Бойченко (88. Діана Бєлякова, 63), 7. Віолета Тян (8. Юлія Зубар, 75), 10. Поліна Янчук.

Запасні: 1. Олександра Кулик, 9. Олена Підгорна.

Головний тренер: Володимир Єфімако.