Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Павло Гоц: іронічні вірші про дружбу й кохання. Молода українська поезія. Любовна лірика міста Львів

Розважальні
Опубліковано: 25 листоп. 2022 р.
Павло музикант, журналіст, радіоведучий та поет.
Вірші, прочитані на вечері "Діалектика: поетичні читання з відповідями та питаннями" у Львові в арт-центрі Дзиґа / Dzyga

Павло Гоц (нар.19 жовтня 1999, Львів, Україна) — український музикант, актор, блогер, гітарист гурту Joryj Kłoc (з 2016 року), учасник популярного українського шоу «Х-фактор» та польського шоу талантів «Mam Talent».

Завдяки тому, що мама Павла завідувач відділу мистецтв у Центральній дитячій бібліотеці, він усе дитинство провів у культурних, мистецьких колах. Свою першу гітару отримав на свій 12 День народження. За рік почав грати у самодіяльному гурті. Тоді ж і почав захоплюватися фольклорною, етнічною музикою. У 2015 році Павло йде зі школи і вступає до Львівського коледжу культури і мистецтв на спеціальність «режисура видовищно-театралізованих заходів». Там він і знайомиться з новими музикантами, серед яких був і Любомир Сопільник (з 2018 р. лірник Joryj Kłoc). 2017 р. Павло стає гітаристом ватаги Joryj Kłoc.

Підпишіться на канал: https://www.youtube.com/channel/UCrAervu_vE5zGm2GMPJcttg?sub_confirmation=1

Наш Фейсбук: https://is.gd/DddaIS

Наш телеграм https://t.me/Looktheartist


Я Павло Гоц - незаслужений актор, великий поет, найкраща гітара гурту Joryj Kloc. Настав той час, аби інтернет-громада відчула цінність та величність кохання, зображеного в моїх віршах. Дзеркало сучасної української сцени, де зображується простота та близькість до людських цінностей, які є невід'ємною частиною Високої поезії ім. Гоца.

❤️Станьте СПОНСОРОМ нашого каналу, і ви ДОПОМОЖЕТЕ нам створювати ЯКІСНИЙ 🇺🇦 УКРАЇНСЬКИЙ контент, підтримаєте УКРАЇНСЬКУ культуру та, звісно, отримаєте доступ до наших ексклюзивних бонусів:
https://www.youtube.com/channel/UCrAervu_vE5zGm2GMPJcttg/join


#PavloGots #JoryjKloc #вірші #поезія #Дзиґа #Dzyga
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить