Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Що відбувається з Довженко-Центром? • Ukraїner

Цікаве
Опубліковано: 21 листоп. 2022 р.
Підписатися
5 серпня 2022 року Державне агентство України з питань кіно видало наказ про реорганізацію Довженко-Центру, що фактично означає його ліквідацію. Це спричинило хвилю обурення й протести в культурній спільноті. Разом із журналісткою Даркою Гірною ми записали інтерв’ю із в.о. генеральної директорки Довженко-Центру Оленою Гончарук, яку нещодавно скандально усунули з посади. Про ймовірні наслідки реорганізації, виклики, що постали перед співробітниками, а також про цінність українського кіно та перспективи його розвитку в сучасних умовах — дивіться у нашому відео.

Довженко-Центр — це державний фільмофонд, найбільший кіноархів України, заснований у 1994 році. Тут зберігається понад сім тисяч українських та іноземних фільмів. Основне завдання Довженко-Центру — зберігати та популяризувати національне кіно. З 2015 року розпочалася трансформація будівлі Центру в публічний простір, що діяв як платформа для проведення мистецьких заходів і культурний хаб.

Більше про діяльність Довженко-Центру читайте у нашому опублікованому 2020 року мультимедійному матеріалі: https://ukrainer.net/dovzhenko-tsentr/

Підтримайте нас на Patreon: https://www.patreon.com/ukrainer
Читайте нас різними мовами: https://heylink.me/ukrainer/
Не забудьте підписатись на канал: http://ukrainer.ua
Спостерігайте за нашими Instagram: https://www.instagram.com/ukrainer_net/
Слідкуйте за нашим ФБ: https://www.facebook.com/ukrainer.net/

#ukraїner #довженкоцентр #розмова #україна
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить