Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Секрети довголіття ч. 5 - Історія за 60 секунд

Цікаве
Опубліковано: 23 листоп. 2022 р.
Підписатися
Доброго дня! У кожному відео на цьому каналі ви знайдете щось цікаве та корисне для себе. Ще бажаю вам удачі та приємного перегляду.

Автор — 1000 СЕКРЕТІВ — #1000СЕКРЕТІВ

Підпишіться на канал: https://cutt.ly/2G8xR97
Списки відтворення: https://cutt.ly/WG8xLyJ
Співпраця і пропозиції автору: valtymkiv02@gmail.com

Привіт, мене звати Валентин Тимків. Я є автором каналу «1000 СЕКРЕТІВ». Тут розповідаю цікаві факти з історії та іншу інформацію. Ще показую також секрети, що були приховані від більшості людей багато років з різних епох, спростувую безліч міфів, надаю контент щодо підготовки до ЗНО з історії України тощо.

Підписуймося на канал, ставмо лайки, пишемо коментарі, ділимося відео з друзями, щоб розвивати українськомовний контент на платформі разом. Дивимося про минуле, аби жити краще.

історія,цікаві факти,історик,1000 СЕКРЕТІВ ІСТОРІЇ,1000 СЕКРЕТІВ,неймовірна історія,tyn valyn,таємниці,історична правда,історії,дослідження,відкриття,дати,доба,історичний,топовий,україномовний,україномовний контент,історичне,минуле,було,пройшло,все минуло,блогер український,століття,сторіччя,погляд,вираження думок,досвід,знання,інформація,автор,тимків валентин,дослідник,знайдено,секрети довголіття,секрет довголіття,що таке довголіття,частина,історія за 60 секунд
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить