Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Справжній український побут. Скриня. Епізод 9

Цікаве
Опубліковано: 23 листоп. 2022 р.
Підписатися
FILM.UA презентує новий випуск проєкту «Справжній український побут», у якому йдеться про традиції виготовлення скринь та роль цього предмету вжитку в житті українців.

Скрині для українок здавна мали особливе значення — їх вміст слугував своєрідною візитівкою й демонстрував працьовитість та статок господині. Наречені у них зберігали придане, а старше покоління — передавало скрині як спадок.

З чого виготовляли скрині, хто їх створював та як використовували у побуті — дивіться у відео.

За підтримку проєкту «Справжній український побут» FILM.UA завдячує постійним партнерам — бренду «Магнікор», компанії Mastercard і бренду «Духмяна Хата».

При підвищеному холестерині в кровоносних судинах можуть утворитись бляшки, через які кров тече повільніше. «Магнікор»зменшує ризики згущення крові та утворення тромбів. Препарат показаний людям з ішемічною хворобою серця.

Легкі на підйом дріжджі «Духмяна Хата» плекають багатовікові традиції та підтримують наші цінності, адже ці українські дріжджі ідеально підходять для сімейних рецептів, що їх українці передають з покоління в покоління.

За реалізацію проєкту ми також завдячуємо компанії Mastercard, що забезпечує стабільну роботу безготівкових платежів та продовжує розвивати інноваційні фінансові сервіси в Україні навіть під час війни.

Виконавчий продюсер – Тетяна Носенко
Продюсери – Юлія Мордас, Олена Малкова
Консультант – Марія Квітка
Графіка – Євген Санніков

Магнікор
FB https://fb.watch/fOTRvPb-iP/
YouTube https://youtu.be/IZdGvf3IuAg
Духмяна Хата
FB https://www.facebook.com/dukhmyana.khata
Instagram https://www.instagram.com/duhmyana.hata/
Mastercard
FB https://www.facebook.com/MastercardUkraine
Instagram https://www.instagram.com/mastercardukraine/
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить