Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

«МИ БОРЕМОСЯ З ЧИСТИМ ЗЛОМ» - АМЕРИКАНСЬКИЙ ВІЙСЬКОВИЙ ПРО ВІЙНУ В УКРАЇНІ 🇺🇦

Цікаве
Опубліковано: 10 листоп. 2022 р.
Підписатися
Голлі Вільямс поспілкувалась з американським військовим, який покинув передову в Україні, щоб впоратись зі своїм посттравматичним розладом. На півдні України військовий з позивним Елвіс, каже, що неодноразово був свідком того, як російські сили використовували проти них боєприпаси з білим фосфором. Він визнає, що глибоко травмований і боїться, що один із його колишніх товаришів може покінчити життя самогубством через те що вони пройшли.

Переклав: Vladee Flava.
Озвучили: Valeriia-Anastasiia Pryshliak та Vladee Flava.

Оригінал:

ПІДТРИМАЙТЕ ПРОЄКТ МОВА ФІНАНСОВО:

➡️ https://patreon.com/proektmova - ПАТРЕОН 💵

➡️ 4441 1144 6986 4571 - МОНОБАНК 💳

PROМОВА (ПРОЄКТ МОВА) - створений задля поширення та популяризації українськомовного контенту, основу каналу складають іноземні відео вперше озвученні українською мовою.

➡️ https://instagram.com/projektmova📱

Дякую за підтримку патронам: VALERII MARKUS, ГАЛИНА СВИНОУС, ZAGIN KINOMANIV, Alex Voodstok, Anastacia Lukashevych, AirMaiden, quizcanners, Taras Pavlyuk, Ярослав Характерник, Yurii Tokarskyi, Eugene Medvediev, Андрій Молявчик, Рік Санчез, Маша Поровчук, Dmytro Savochkin, Dyka Olenka, Jul, pavlooooo, Slava Cherednyk, Volodymyr Dunayev, Yaroslav, Ivan Maksymiuk, Stanislav Ch, Дмитрий Соловьянов, Andrii Surzhenko, Олексій Іванчук, DimaChina, Tomash, Vil Ostreiko, Серж Теус, i1, Павло Фурлет та іншим 🙏🏼

#ВІЙНА #ФОСФОР #ПРОЄКТМОВА
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить