Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Буча, винуваті, український моссад #україноцентризм #назармухачов

Влоги
Опубліковано: 5 квіт. 2022 р.
Кадри з Бучі, Ірпеня, Гостомеля, Бородянки і взагалі всіх містечок і сіл на північ від Києва - ламають психіку. Ні, навіть не так, рвуть просто вщент, на шматки, і вимагають справедливості, помсти, вимагають із скаженою люттю вбивати ворогів.
Сотні дівчаток доправлені в лікарні пошматованими, з кровотечами. Цілі сім’ї переживали групові згвалтування, що тривали тижнями. Матерів та доньок гвалтували групами в одному приміщенні. Ви можете уявити що це за пекло?
І це все робили ті “хлопчики”, які коли здаються в полон, розказують, що не знали куди їхали. Це все ті самі. яким частина українців починають співчувати.
Ніякого співчуття виродкам! Це не люди, це вироджені дегенерати. Всі поголовно. весь народ. Включаючи тих, хто не може виходити на протести, бо омон дасть палкою по голові. Будьте ви прокляті, гниди. Не буде Вам прощення.
І ми мусимо зробити все. щоб на цій землі ті виродки, котрі залишаться живими. все життя боялись і чекали страшної смерті. Чекали, що їх знайдуть, наздоженуть і покарають. Для цього нам потрібен український аналог моссаду. який би по цілому світу виловлював вбивць, гвалтівників, тих, хто віддавав їм накази і тих. хто їм підігравав з середини - з боку України.
Ми мусимо зберегти шалену лють, не дати приспати її нашим медіа і покарати всіх!
О, українці. покарати останніх дегенератів - особливо важливо!
І тут я хочу сказати кілька слів про причинно-наслідкові зв’язки. Про дуже важливі причинно-наслідкові зв’язки, які кожен з вас повинен усвідомити і запам’ятати назавжди!
За декілька місяців до нападу московії спецслужби Британії попередили, що буде війна.
Джо Байден, президент США, перебуваючи в Польщі 26 березня, сказав дуже важливі речі. Зокрема - американські спецслужби та державні органи 28 разів попереджали про напад Московії.
Тепер, увага, ще раз - 28 разів!
Що арестович казав ще 19 лютого? Як іронічно коментував такі новини і т.д. І я не просто так згадую одного з речників офісу президента.
З Білорусі в Україну є дві дороги. Дві. Дуже потужний військовий фахівець коли мені розповідав, що для блокування тих доріг достатньо буквально по одному батальйону, прикріпленому усім необхідним. І час на підготовку. А далі - дороги мінуються. перериваються в багатьох місцях. знов мінуються, будуються укріплення. закопується бронетехніка, підводиться артилерія і т.д.
Вертаємось назад - 28 разів США попереджали Зеленського і ко про те. що буде напад. Зараз вже всі вони визнали, що знали, що буде війна.
Якого хера не перекрили шляхи з Білорусі?
На північ Києва московські виродки прийшли саме звідти. З Білорусі. Всі міста - зруйновані вщент. Тисячі вбитих цивільних, розстріляні чоловіки від 18 до 60, зруйновані майже всі будинки, згвалтовані всі дівчатка та жінки. яких зловили. Наймолодшій - 10 років.
І тут я хочу, щоб ви всі задали собі одне питання! Чи є причинно-наслідковий зв’язок між тими згвалтованими. покаліченими і вбитими життями та тим. що якісь дегенерати у владі не перекрили шляхи з Білорусі? Чи є вина у когось із високопосадовців у тому. що ті виродки дійшли до межі Києва і натворили стільки горя?
Так, московські ґвалтівники і вбивці - прокляті виродки. І вони мають горіти в пеклі. а українські спецслужби мають їх виловлювати потім по всьому світі - зробити пекло їм на землі.
Але. Хто винен у тому, що не перекрили дороги з Білорусі?
Я стверджую, що всі ті високопосадовці, котрі не перекрили Білоруський напрям, будучи попереджені 28 разів США, купу разів Британією (ще раніше, ніж США), винуваті у кожному згвалтованому та вбитому житті!
І я стверджую, що існує абсолютно прямий причинно-наслідковий зв’язок між цими страшними трагедіями.
І це не просто злочинна бездіяльність, це зрада. Зрада, котра мала посприяти захопленню Києва за 3-4 дні. Бліцкригу не відбулося - завдяки героїчним діям українців, українським воїнам. всім тим, хто долучився до захисту Україну.
Але ті зрадники, що це все організували, хотіли іншого.
Чонгар. В перший день московські війська з /Криму пішли на материкову Україну. А ви знаєте, що починаючи з 2019 року Чонгар навпаки розміновували? А тепер знову згадуємо - попередження Британії, 28 разів попередження від США - і не заблокований намертво Чонгар.
Ви думаєте, що в окупованих містах на півдні України московські виродки ведуть себе інакше, ніж в Бучі, Ірпені, Гостомелі? Так само ведуть, бо вони - стадо проклятих дегенератів, маніяків. Там все суспільство таке. Просто ми ще не знаємо масштабів катастрофи.

Підписуйтесь на
YouTube: https://www.youtube.com/c/свійдосвогопосвоє
Телеграм-канал “Україноцентризм.Вектор”: https://t.me/Ukrcentr
Facebook: https://www.facebook.com/MukhachowNazar

Підтримати канал: 5167 9190 0703 3730

Долучитись до волонтерської роботи: https://bit.ly/36oQ2V3

#україноцентризм #назармухачов #україна #війна
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить