Українці зіткнулися з російським військовим божевіллям! Люди вимушено мігрують від бойових дій. Під час війни Львів став місцем, куди їдуть і звідки планують свій подальший шлях. Вважаємо, що важливо говорити про нову реальність, в якій ми опинилися. Тож запланували серію розмов з українськими митцями й мисткинями : як вони переїжджали, чи забирали свої роботи, що сталося з культурними інституціями їхніх міст та як бачать майбутнє.
Модераторка: Світлана Лібет — культурна діячка, авторка та журналістка, донедавна старша редакторка Your Art.
Центр сучасної культури у Дніпрі (Dnipro Center for Contemporary Culture або DCCC) — культурна інституція міжнародного рівня, покликана посилити зв’язки міста зі світом. Це платформа для міжнародного співробітництва, роботи із місцевим контекстом, формування міської творчої спільноти, обміну досвідом, виникнення колаборацій між митцями та експертами.
Під час війни DCCC продовжує працювати, але в тепер — у форматі тимчасового соціального хабу. Тут є дитяча кімната, коворкінг, лекторій-майстерня та бібліотека. Надалі формати роботи та функції хабу розширюватимуться.
В розмові візьмуть участь:
Катерина Русецька — програмна кураторка Центру сучасної культури, співзасновниця громадської організації Культура Медіальна, фестивалю Конструкція;
Маркус Хіп — німецький документаліст, режисер та журналіст, який знімає в Україні з перших днів війни.
Команда DCCC разом з Маркусом Хіпом з самого початку війни збирає кошти на потреби армії, ТрО та цивільних, які постраждали від війни з рф. А зараз — розпочала серію фандрайзингових подій в країнах ЄС разом з партнерськими інституціями на підтримку України.
розгорнути опис
згорнути опис