Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Хотів спалити траву, а згоріла ХАТА 😱

Влоги
Опубліковано: 28 берез. 2022 р.
Підписатися
🔥 Паління трави, листя і сухостою - улюблена, можна сказати традиційна українська забава навесні і восени кожного року. Через ці штучні пожежі страждає багато людей, в тому числі й тих що їх чинять (просто вони цього не розуміють). А ще гине багато тварин, комах і птахів, знищується рослинність яка могла б очищати повітря і милувати око.
👨‍🚒 Нещодавно я став свідком того, як одне з бездумних таких спалювань трави призвело до згорання цілого будинку. І от хочеться задати питання тим хто це зробив - а воно дійсно того варте?

⚠️ Нагадаю, що за спалювання трави передбачена відповідальність:

- За ви­па­лю­ван­ня лу­ків, па­со­вищ, пар­ків та га­зо­нів у на­се­ле­них пунктах — мож­на от­ри­ма­ти штраф у роз­мі­рі від 3 060 гри­вень до 6 120 гри­вень. Ви­па­лю­ван­ня рос­линнос­ті на те­ри­то­рії за­по­від­ни­ків кош­ту­ва­ти­ме від 6 120 до 30 600 грн.

- 3 березня 2022 року ВР внесла зміни до ККУ, посиливши відповідальність за злочини проти основ національної безпеки в умовах воєнного стану. Зокрема це стосується паліїв сухої трави. Відповідальність за злочини, передбачені ст.113 “Диверсія”, караються від 15 років до довічного ув'язнення.

БЕРЕЖІТЬ ПРИРОДУ! ПОВАЖАЙТЕ БЛИЖНІХ!

❗️ Мій веломагазин 🚲
https://cycles.com.ua
[знижка всім підписникам за промокодом irybka]

🔰 Мій телеграм канал: https://t.me/ivan_rybka
- автомобілі на продаж
- новини по пригону
- цікава інформація

🚸 Слідкувати за мною:
Facebook - https://www.facebook.com/rybka.ivan
Instagram - https://www.instagram.com/irybka

#IvanRybka #ІванРибка #ПалінняТрави
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить