Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Виступ путіна, антифриз для міхалкова, рф без презервативів і тампонів

Опубліковано: 21 берез. 2022 р.
Підписатися
Скоро владімір путін відчує на собі найтяжчі та найболючіші санкції - в росію більше не будуть заовзити ботокс і філери. Без них ввх здується і остаточно перетвориться на шкірку, як володимир ілліч лєнін. Тим часом ерефію косить шиза - когось від санкцій, когось від величі тієї сраки, в якій опиниться народ каторий все ніяк не може встать с калєн.

За час перебування в Україні «кадирівці» втратили сотні бійців і 13 березня повернулися у Грозний. Проросійські телеграм-канали 13 березня опублікували відео з військової наради в підвальному приміщенні за участі лідера Чечні рамзана кадирова – нібито на території України, за кілька кілометрів від Києва.

Утім, контррозвідка СБУ каже, що кадиров не перебував в Україні, а 13 березня – саме той день, коли угруповання «кадирівців» вивели з Київської області у білорусь і потім у Чечню.

«26 лютого на українську землю в районі гостомельського аеропорту при спробі десантної операції спробували зайти 450 «кадирівців». Не вийшло. Частина все ж змогла висадитися з одного з літаків і була обстріляна прямо на злітній смузі. Загальні втрати бійців кадирова за період з 26 по 28 лютого склали декілька сотень бійців»

Сподобалось? Підтримай мене на Патреоні: https://www.patreon.com/join/amossov
Або з допомогою картки: https://send.monobank.ua/6vFR5Q7yw1

Ставайте спонсором вільної журналістики в YouTube (на жаль, поки за межами України): https://www.youtube.com/channel/UCdhimYIVA5JfNIJCbTaYRhQ/join

Підписуйтеся, я є ще тут:
👉 Telegram: https://t.me/amosovfm
👉 Facebook: https://www.facebook.com/amossov/
👉 Instagram: https://www.instagram.com/amossov/
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить