Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Шойгу зник, голуби бандерівці, Росія краде літаки і знову п'є антифриз

Опубліковано: 24 берез. 2022 р.
Підписатися
У Росії повідомляють про зникнення Шойгу. Міністр оборони Росії Сергій Шойгу перестав з'являтися у публічному просторі з 11 березня, тобто його не видно 12 днів із 28, поки триває війна в Україні, повідомляють російські ЗМІ. Зазвичай Шойгу дуже активний у ЗМІ. З його приходом до Міноборони різко збільшився штат пресслужби, і відомство почало приділяти велику увагу своєму публічному образу.

18 березня Шойгу згадується у повідомленні на сайті Кремля, в якому йдеться, що президент Володимир Путін обговорив із постійними членами Ради безпеки "хід спецоперації в Україні". Згідно з повідомленням, на засіданні був присутній Шойгу. Відео та фотографій з наради не публікувалося.

За словами журналістів, того ж дня, 18 березня, на Першому каналі вийшов сюжет про те, як Шойгу вручає нагороди. У сюжеті йшлося про те, що подія сталася "сьогодні", проте картинка в сюжеті збіглася з відео, опублікованим на сайті Міноборони 11 березня.

Остання новина у профілі Шойгу на сайті Міноборони також датована 11 березня.

За словами розслідувачів, зник не лише Шойгу. Після 11 березня не повідомлялося і про заходи за участю глави генштабу Росії Валерія Герасимова.

#шойгу #російськоукраїнськавійна #війнавукраїні

Російський міністр транспорту Віталій Савельєв визнав, що вкрадені Російською Федерацією лізингові літаки західного виробництва ніколи не зможуть залишити територію РФ.

Про це він сказав на засіданні комітету Ради федерації з економічної політики 22 березня.

На питання представнику російської авіагалузі про плани подальшої експлуатації "націоналізованих" літаків, Савельєв наказав експлуатувати вкрадений транспорт і проводити технічне обслуговування на російських підприємствах.

"Вони (літаки - Ред.) не будуть обслужені на Заході через те, що ми вкрали чужу власність", - сказав Савельєв.

Сподобалось? Підтримай мене на Патреоні: https://www.patreon.com/join/amossov
Або з допомогою картки: https://send.monobank.ua/6vFR5Q7yw1

Ставайте спонсором вільної журналістики в YouTube (на жаль, поки за межами України): https://www.youtube.com/channel/UCdhimYIVA5JfNIJCbTaYRhQ/join

Підписуйтеся, я є ще тут:
👉 Telegram: https://t.me/amosovfm
👉 Facebook: https://www.facebook.com/amossov/
👉 Instagram: https://www.instagram.com/amossov/
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить