Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Обличчя спротиву. Україна 2022. Епізод 2

Цікаве
Опубліковано: 5 трав. 2022 р.
Підписатися
Сьогодні без перебільшень найгарячішою точкою на мапі світу є Україна, де мільйони людей щодня героїчно виборюють своє право на життя у мирній, незалежній країні. Наші відважні військовослужбовці, медики, волонтери, добровольці та, зрештою, всі українці, які без вагань боронять власний дім від російських загарбників, вразили світ своїм безстрашним опором. Ми маємо оборонятися хто як може до останнього і перемогти. Війна назавжди змінила всіх українців і кожного з нас, тож історію цих трансформацій має знати весь світ.

Український режисер та оператор Олег Толмачов разом із британським журналістом і документалістом Емілем Ґессеном (Emile Ghessen- https://www.imdb.com/name/nm9639631/ ) створили перші епізоди циклу унікальних документальних відео з історіями простих людей, які постраждали внаслідок війни в Україні. Героями перших випусків стали жителі Києва, Бучі, Ірпеня, Бородянки та Чернігівської області, які розповіли про власну боротьбу та перебіг подій під час окупації. У кожного з них своя історія, але єдина мета – перемога.

Епізод 2. Наталія _ село Количівка. Україна. Квітень 2022

На війні немає тих, кому не страшно. Але часто хвилювання за власне життя може відступати на другий план, коли поруч – беззахисні діти. Тому бути сильним заради їх порятунку стає першочерговим завданням.

Наталія із села Количівка Чернігівського району разом зі своєю шестирічною племінницею пережила страшне бомбардування, ховаючись у підвалі власного будинку. Очікування, невідомість і страх за життя назавжди залишили свій відбиток у їхній пам’яті…

Подібних історій тисячі, але за кожною приховані, глибинні, несхожі на інші переживання людей, які вже ніколи не будуть такими, як раніше. Незмінним залишиться лише запитання: за що?

#faceoftheresistance

#UKRAINEISSTRONG
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить