Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Український Байрактар проти РОСІЇ 🔰 Arma 3 Україна

Опубліковано: 19 квіт. 2022 р.
Підписатися
► Alex_D20 в Телеграм - https://t.me/alexd20
► Стати спонсором - https://www.youtube.com/c/AlexD20/join
► Patreon: https://www.patreon.com/alex_d20
► Донат https://donatua.com/to/alex_d20
► Український сервер гри Арма 3 https://discord.gg/83DCfWr

► Контакти для пропозицій - alexd20job@gmail.com

Сценарій війна в Україні - місія для ARMA 3 Україна створена в редакторі з українською збіркою від спільноти Big Games Ukraine (Великі ігри України https://discord.gg/83DCfWr). Український Байрактар в грі Арма 3 з неї ж.

Легенда:

Колона з російськими Градами, припасами, бензовозом, тиграми і танком поламался через крадіжку грошей. Розвідка ЗСУ дізналася про це і тепер ціль - знищити військову колону РФ.

►Сервер Alex_D20 в Discord https://discordapp.com/invite/alex-d20
►Alex_D20 в Instagram - https://www.instagram.com/alex_d20ua/
►Alex_D20 у Facebook - https://www.facebook.com/AlexD20UA/

Турецький БПЛА Байрактар TB2 (дрон Bayraktar TB2, беспілотник байрактар) вже давно для всіх став українським! Тепер український Байрактар головна зброя і війна Україна Росія зміла своє русло завдяки йому!

Навіть з'явилася пісня Байрактар! Автор народного хіта «Байрактар» — кадровий військовий Тарас Боровок. У перший день війни з РФ він Тарас підписав контракт зі Збройними силами України. Пісня про Байрактар є українською англійською, арабською, турецькою та іншими мовами.

УКРАЇНА В ARMA 3 - Гра ARMA 3 українською, представлена як Росія Україна війна. Шутер про війну в Україні (гра про війну), як мод Arma 3. Гра про Україну, мод про Україну.

Арма 3 Україна - відео, стрім, огляд, перший погляд, гайд ARMA 3 українською мовою. Російсько-Українська війна, ВІЙНА УКРАЇНА РОСІЯ, місія про Україну в Арма 3. Arma 3 кооп. Скачати арма 3 можна в Стим (arma 3 steam). Мод на Україну - це збірка модів і сервер української спільноти Trident (українське тушино арма 3 / український arma 3 сервер)

ARMA 3 УКРАЇНА, гра Україна, Arma 3 Ukraine, війна Україна, мод Україна, игра Украина, arma 3 украина, УКРАЇНА ARMA 3, арма 3 украина, Ukraine Russia, game Ukraine, war in ukraine, russia ukraine war, ukraine war, гра українською, українська мова, гра за україну, україна росія війна

#Arma3 #Україна #гра
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить