Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

В 5х зросла ціна міндобрив! Фермер каже пшениця 13000 грн через війну в Україні!

Опубліковано: 15 квіт. 2022 р.
Підписатися
Ціна добрив зросла впятеро через війну в Україні але не у нас, а в Європі
Спочатку теж насторожився! Але щоб ви зрозуміли чому господарство в Європі дотаційне і чому потрібно цінувати, що ми живемо і працюємо не там хочу зачитати вам одну статтю і поділитись своїми розрахунками.
Війна росії в Україні вже вплинула на фермерів Європи. Про це розповів німецький фермер із Західної Вестфалії Франц-Пітер Фрінкс, пише Kurkul.com.

«Подорожчали всі складові виробництва — і це позначиться на кінцевій ціні нашої продукції нового врожаю. Зокрема, дизель зріс у ціні з €1,92 (65 грн) до €2,3 євро (або 78 грн) за літр. Це дуже суттєво.

Цікаво, як нашим заправкам вдається тримати ціну на рівні 40 гривень на той самий дизель???

Справжній виклик — ціна добрив. Наприкінці 2020 року я купував 100 кг добрива для господарства за €20, взимку 2021 року — за €25, а наразі — майже €100 євро за 100 кг. Тобто ціна добрив виросла вп’ятеро»
І ціна добрив стала приблизно на такому ж рівні, як і в нас. А на гектар потрібно 200-300 кг добрив, або ж 200-300 євро, а дизпалива - до 60 літрів на весь технологічний процес, а на посівну приблизно 10-15 літрів по 2,3 євро = 23 - 34,4 євро на гектар. Сумарно витрати із добривами виходить 223 - 335 Євро на гектар або 7500 - 11400 гривень на один гектар!
І це без посівного матеріалу та інших затрат...

Він додав, що ситуація із закупівлями добрив фермерами у Німеччині різна (хтось встиг закупитися взимку, а хтось — ні). Сумарно ці та інші фактори вплинуть на кінцеву ціну виробленої продукції.
Також Франц-Пітер Фрінкс додав, через блокування морських портів в Україні у світі зросла ціна на зернові.
А ось тут важлива інформація, яку від вас замовчують трейдери, забираючи зерно за безцінь і мотивуючи відсутністю експорту!

«Ціна пшениці на кінець березня 2022 року становила вже €380 проти €250 євро (або ж 12900 грн за тону замість 8500). Однак європейські фермери виграшу від цього переважно не мають. Адже вони працюють за ф’ючерсними контрактами, тому зерно продали раніше. Я, наприклад, законтрактував і продав 2/3 свого урожаю пшениці», — додав фермер.

А якщо європейські фермери вже не зможуть в більшості продати по такій ціні і вона збережеться до жнив, то вгадайте хто від цього виграє окрім трейдерів, якщо ми зможемо розблокувати порти?

Станьте спонсором канала, і ви отримаєте доступ до ексклюзивних бонусів. Детальніше:
https://www.youtube.com/channel/UCy4AKkQ82Csg-j9eyAUt9Ww/join

На YouTube каналі Sergii Legostaev - АГРО це ПРОСТО! завжди актуальна інформація про новинки сільського господарства, огляди та порівняння тракторів, комбайнів та причіпної сільгосптехніки.

[✓] ПІДПИШИСЬ НА КАНАЛ http://www.youtube.com/c/SergiiLegostaev

[✓] Facebook спільнота: https://www.facebook.com/groups/agrovision.ua/

[✓] Канал в Telegram: https://t.me/agrovision

[✓] Інстаграм https://www.instagram.com/sergiilegostaev

⇒ Отримай 19$ на покупки з Aliexpress
https://a.aliexpress.com/_UKCj2

⇒ Отримуй Кешбек Letyshops за покупки в інтернеті та 50 грн. при першій покупці https://letyshops.com/ua/winwin?ww=4166247

#ціниназерно #SergiiLegostaev #АгроцеПросто #трактор #агробизнес #сільськегосподарство #фермерство #мтз
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить