Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

EDNY - НЕЗАЛЕЖНО [ПРЕМ'ЄРА 2022]

Музика
Опубліковано: 20 трав. 2022 р.
Підписатися
Незалежно від того, де всі є ми – разом ми переможем: співачка EDNY презентує пісню “НЕЗАЛЕЖНО”
Кожен докладає зусиль на своєму фронті. Творчість допомагає тримати дух на висоті і сублімувати ту лють, що збирається всередині. Співачка EDNY (справжнє ім’я – Надія Гасюк) презентує пісню “НЕЗАЛЕЖНО” про нескореність і свободу українців. Голос Едні відомий українським слухачам піснями “вразливість” та “поруч”, а також денс-хітом ді-джея Bakun “Просто Танцюй”.
Для мене, як і для кожного українця, свобода – це фундаментальна цінність. І кожен, хто на неї зазіхає – ворог, який у будь-якому випадку зазнає невдачі. Ми вільні, це в нас у ДНК. Протягом століть наші сусіди намагались довести, що це не так. Але вони помилялись. І весь світ це побачив.
Моя близька подруга виїхала за кордон і якось вона поділилась зі мною, що відчуває себе пригніченою від безсилля, хоча насправді вона робить багато – комплекс провини вцілілого. Звідти і виникла ідея пісні: “Незалежно від того, де всі є ми – разом ми переможем”.
Ми в різних куточках України, світу, в різних обставинах, але в нас спільна мета і спільний ворог, спільні тривоги. Важко підібрати слова, щоб описати, як сильно мене вражають і надихають історії наших сміливих та згуртованих українців, які не коряться, які виходять на мітинги на окупованих територіях, голіруч зупиняють танки зі словами “Слава Україні” попри небезпеку і ризик для життя. Саме завдяки таким людям ми переможемо. Так само важко описати біль, яка виникає навіть від самої спроби уявити, що відчувають люди, які місяцями живуть в укриттях, під обстрілами, в голоді і в холоді, але чекають на порятунок і вірять у перемогу.
Ні на йоту не сумніваюсь у нашій перемозі. Добро сильніше за зло, правда завжди перемагає. І що найголовніше – ми сильні, свідомі і об'єднані, як ніколи. Бажаю нам не загубити нашої єдності, бо це – наша сила.
Хочу присвятити пісню всім, хто не стоїть осторонь, хто щодня збирає себе докупи і робить свій внесок у перемогу України. Особливо нашим ЗСУ: ви – наші герої, якими захоплюється весь світ.

Офіційні сторінки:
🎵🎵 YouTube канал ► https://cutt.ly/mHOa3gu
Facebook ► https://www.facebook.com/EdnyOfficial
Instagram ► https://www.instagram.com/edny_litl/

Пісня на стрімінгових сервісах 👉https://e-muzyka.ffm.to/pnvkwry

Музика і слова: Надія Гасюк (EDNY)
Саунд-продакшн: Мар’ян Глов’як (GLOVA)
Дизайн: Анна Сєліцька

"СТУДІЯ 6 СЕКУНД" Всі права виробника та власника запису дотримано.

=======================================================================
#EDNY #НЕЗАЛЕЖНО #2022
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить