Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Оборона «Азовсталі»: місію виконано, Росія веде проти світу «пшеничну війну» | Свобода РАНОК

Опубліковано: 18 трав. 2022 р.
Підписатися
Перший етап евакуації оборонців Азовсталі з Маріуполя. Українське командування каже, що бойове завдання захисники «Азовсталі» виконали. Американські військові аналітики припускають, що Росія могла погодитися на евакуацію військових з "Азовсталі", щоб швидше проголосити Маріуполь взятим і організувати пропагандистський прес-тур зруйнованим містом. Також американські аналітики кажуть, що Кремль міг погодитися на угоду щодо евакуації, щоб відвести від себе критику з приводу провалу на Сіверському Донці і загалом повільного наступу в Україні.

Страти, масові вбивства, тортури – міжнародна правозахисна організація Human Rights Watch оприлюднила спеціальну доповідь про порушення прав людини російськими військами під час окупації Київської та Чернігівської областей у кінці лютого та в березні. Доповідь говорить про ймовірні воєнні злочини в Київській та Чернігівській областях з боку російських військ під час окупації.

«Пшенична війна» Росії – так охарактеризувала блокування Росією українських морських портів і неможливість експорту українського зерна глава німецької дипломатії. Натомість країни ЄС пропонують експортувати українське зерно потягами до Європи. В Україні в багатьох регіонах через бойові дії або замінування фермерам було важко здійснювати посівну. Сьогодні у США відбудеться спеціальна конференція, яка думатиме над відвернення глобальної харчової кризи у світі на тлі війни Росії в Україні.

Обговорюємо головні події ночі та ранку 84-го дня великої війни Росії проти України у спеціальному ранковому інформаційному ефірі Радіо Свобода.

Підписатись на наші канали
Радіо Свобода Україна: http://bit.ly/radiosvoboda-ukraine
Програми та трансляції: http://bit.ly/radiosvoboda-youtube

Ми у соцмережах
https://www.facebook.com/radiosvoboda...
https://twitter.com/radiosvoboda
https://instagram.com/radio.svoboda
https://telegram.me/svoboda_radio

Мобільний застосунок
App Store http://bit.ly/RadioSvoboda-AppleStore
Google Play http://bit.ly/Radiosvoboda-GooglePlay
#азовсталь #евакуація #правалюдини #Україна #Війна #RadioSvoboda #радіосвобода #прямийефір #вторгнення
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить