Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

ГУР: Росіян готують до поразки, ЗСУ знищили вже до 10 генералів РФ | Свобода РАНОК

Опубліковано: 11 трав. 2022 р.
Підписатися
У Росії починають змінювати свою пропаганду і готувати росіян до поразки. Про це заявило Головне управління розвідки українського Міністерства оборони. Там зазначають, що відтепер «російським ЗМІ наказали розповідати про російсько-українську війну як про збройне протистояння РФ з усіма країнами Європейського союзу й НАТО. На думку кремлівських політтехнологів, це применшить ганьбу від програшу більш могутньому противнику».

З початку широкомасштабної війни Росії проти України ЗСУ знищили від 8 до 10 російських генералів. Про це розповів директор оборонного розвідувального управління США генерал-лейтенант Скотт Беррієр під час виступу у Сенаті. Як пише видання CNN, це незвично багато для сучасних війн.

Генштаб ЗСУ повідомив у ранковому зведенні, що основні зусилля Росія спрямувала на Донецькому та Слобожанському напрямках, а за оцінками розвідки США, президент Росії Володимир Путін готується до затяжної війни в Україні, під час якої він все ще розраховує досягти своєї мети за межами Донбасу. Рішення Путіна зосередити військові зусилля на сході України, напевно, є тимчасовим кроком, щоб повернути ініціативу. Можливо, він має на меті збільшення сухопутного коридору – від регіонів Донбасу до молдовського сепаратистського регіону Придністровʼя. Протягом наступних місяців траєкторія конфлікту може бути все більш непередбачуваною і потенційно наростаючою. З такою заявою у вівторок на слуханнях, присвяченим загрозам у світі, виступила у комітеті Сенату США щодо Збройних сил директор Національної розвідки Евріл Гейнс.

Обговорюємо головні події ночі та ранку 77-го дня великої війни Росії проти України у спеціальному ранковому інформаційному ефірі Радіо Свобода.

Підписатись на наші канали
Радіо Свобода Україна: http://bit.ly/radiosvoboda-ukraine
Програми та трансляції: http://bit.ly/radiosvoboda-youtube

Ми у соцмережах
https://www.facebook.com/radiosvoboda...
https://twitter.com/radiosvoboda
https://instagram.com/radio.svoboda
https://telegram.me/svoboda_radio

Мобільний застосунок
App Store http://bit.ly/RadioSvoboda-AppleStore
Google Play http://bit.ly/Radiosvoboda-GooglePlay
#росіяготуєтьсядопоразки #україназнищуєросійськутехніку #Україна #Війна #RadioSvoboda #радіосвобода #прямийефір #вторгнення
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить