Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

ДОКАЗИ ГЕНОЦИДУ рОСІЇ ПРОТИ УКРАЇНЦІВ #genocideUA #геноцидвукраїні #геноцидвукраине

Цікаве
Опубліковано: 26 черв. 2022 р.
Підписатися
❗️❗️❗️РОЗПОВСЮДЖУЙТЕ ЦЕ ВІДЕО❗️❗️❗️
«Спецоперація» та геноцид: як Росія знищує все українське на захоплених територіях.
Які головні цілі російського нападу на Україну? Стерти Україну з політичної карти, втоптати у бруд українську мову, історію, архітектуру, культурну спадщину... І, звичайно ж, «демілітаризувати» (а точніше – «задвохсотити») якнайбільше українців, особливо тих, хто не хоче вважати себе «руськими».
Ми маємо справу з геноцидом саме у юридичному розумінні терміна. У Конвенції про попередження про злочин геноциду та покарання за нього, прийнятої ООН у 1948 р., визначення геноциду ґрунтується на двох елементах: намірі та діях. Зазвичай найважче довести саме намір.
В даному випадку це зовсім нескладно. На відміну від більшості минулих геноцидів, Росія не перестає говорити про свої наміри зробити геноцид. Вона робить це постійно, ніби це якийсь виклик, кинутий Заходу. Коли Путін каже, що немає української нації чи української держави, для фахівців із геноциду – це як раз мова геноциду.
Заяви про наміри виходять із самого верху російської держави, і їх постійно повторюють на державному телебаченні. Рідкісна телевізійна дискусія обходиться без того, щоб хтось не говорив про винищення української нації.
Ліквідація нації означає винищення всього народу. Проте знищення всього населення - не єдиний спосіб скоєння геноциду. Якби це було так, то навіть Голокост не був би геноцидом, бо не всі євреї були знищені. Ви робите геноцид, коли маєте намір знищити цілий народ і чините певні дії з цією метою.
А зараз російський режим продовжує зізнаватись у своєму намірі. Це винятковий факт: у цьому головна відмінність від Голокосту та інших злочинів минулого. Російське керівництво продовжує говорити те, що робить. Практика також досить зрозуміла. Серед іншого наприклад це депортація жінок та дітей до Росії з метою асиміляції є порушенням статті II розділу Конвенції про попередження злочину геноциду та покарання за нього, в якому конкретно йдеться, що «насильницька передача дітей з однієї людської групи [національної, етнічної, расової чи релігійної] до іншої» є геноцидом.
Агресор ненавидить Україну та боїться. І поки що Україна та її громадяни існують на цій землі, та ще й по сусідству з росією, Путін та його «піддані» спати спокійно не будуть.
Неоголошена війна Російської Федерації проти народу України викрила безліч способів досягнення диявольських цілей. Викрадення, тортури, розстріли, депортація, фільтраційні табори, грабежі та насильство з боку російських «асвабадітєлєй», безперечно, кваліфікуються як геноцид.
Водночас керівництво РФ проводить цілу низку прихованих заходів щодо знищення українського етносу, - ці дії кваліфікувати як геноцид складніше, але від цього вони не перестають бути злочинами. Насправді все українське ретельно витісняється росіянами вже багато років – злісно, ​​цинічно та методично.
Про відкриті та приховані форми геноциду РФ щодо українців поговоримо сьогодні в нашому новому випуску. Також ви дізнаєтеся про те, як у своєму шаленому прагненні завоювати Україну Москва доводить до голоду інші країни світу.
https://youtu.be/lH-LgypHZtc
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить