Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Гортаємо книгу разом: Сер Томас Мелорі "Смерть Артура" / НК Богдан

Буктюб
Опубліковано: 22 черв. 2022 р.
Підписатися
Усім привіт!
Я вирішила створили на каналі нову рубрику. Часом, коли я хотіла купити якісь книги в інтернет-книгарні, мені дуже не вистачало фото або відео, як книга виглядає всередині. Особливо, коли це якісь ілюстровані видання. Не вистачало саме ось такого коротенького відео з гортанням сторінок. Тому ще тоді я вирішила, що було б добре створити таку рубрику на каналі.
Але то сумніви, то війна, - і руки так і не доходили.
Та краще пізно, ніж ніколи :)
Тож сьогодні пропоную вашій увазі коротеньке відео, як виглядає книга Сера Томаса Мелорі "Смерть Артура" від видавництва НК Богдан.

Сер Томас Мелорі "Смерть Артура" Графіка Обрі Бердслея. Видавництво "НК Богдан". 2021. 800 с. Із середньоанглійської переклав Максим Стріха.
Анотація: Замок Камелот і Круглий Стіл, король Артур і чарівник Мерлін, звитяжні лицарі Трістрам і Ланселот, королева Ґвіневера і Фея Морґана, меч Ескалібур і Святий Ґрааль — навряд чи знайдеться хтось, для кого ці імена та назви є лише порожнім звуком. На сторінках роману «Смерть Артура», скомпільованого сером Томасом Мелорі в другій половині XV століття під час його перебування у в’язниці, оживає вже майже забутий світ лицарства, мужності, магії та слави (цьому оживленню значною мірою сприяє і декаданська графіка неперевершеного Обрі Бердслея). Саме про цей твір Едмунд Чемберс сказав: «Жоден витвір уяви, за винятком “Енеїди”, не зробив більше для формування національної легенди», а нам зостається хіба що додати — «...і для формування світової легенди також». #буктюб_українською #ТомасМелорі #СмертьАртура
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить