Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

МІФИ РОСІЙСЬКОЇ АРМІЇ. Порівняння з НАТО | Tokar.ua

Цікаве
Опубліковано: 18 черв. 2022 р.
Підписатися
Підтримай мене на Патреоні 💰 ​https://patreon.com/join/tokar/
Приват 💳 5169-3600-0176-3725
Монобанк 💳 5375-4141-0332-4694

Варто подивитися:
Відео "російські процесори" https://youtu.be/ZYKwRv9QDsQ

Мордор роками лякає світ силою своєї армії. Нам розказували про високоточну зброю, космічні війська, мільйон солдат та навіть ядерні запаси. Аж ось після 24 лютого виявилося, що не все так однозначно, і таємнича російська армія не така страшна, як її малювали.

Недорейх досі сподівається на уявну мегазброю, вірить фюреру та дивиться у світле майбутнє на дні пляшки. Коли прийде час прокидатися, орки побачать безпрецедентну підтримку України озброєнням, технологіями і гуманітаркою з усієї планети, лендліз вперше з 40-х років і рекордні санкції. Втім, поки що клінічні орки тримають надійну оборону від здорового глузду. А ми з вами порівняємо, що реально можуть протиставити одна одній армії НАТО та росії.

Мене звуть Назар і це незалежний канал Tokar.ua. Я не маю колосальних бюджетів на рекламу, зате маю натхнення розвивати український YouTube. Щоби це відео побачило якомога більше людей, дуже важливо, щоби ви підписалися на канал, поставили цьому відео лайк і написали будь-який комент під цим відео. Наприклад, "Дякую за відео" або "Слава ЗСУ".

#нато #війна #росія
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить