Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

ЧОМУ БІЛЯ ЗМІЇНОГО ЗНОВУ ЗАТОПИЛИ РОСІЯН? | Історія України від імені Т.Г. Шевченка

Цікаве
Опубліковано: 19 черв. 2022 р.
Підписатися
Радимо подивитись:
Історія України за 10 хвилин - https://www.youtube.com/watch?v=zNFUqradyV4
Найтемніша пляма в історії України! - https://www.youtube.com/watch?v=WOmw9begJzQ

Підтримати канал на Патреон: https://www.patreon.com/join/imtgsh
Підтримати гривнєю: 4441 1144 4346 7921
Підтримати $ чи €: IBAN: UA823052990000026000026230147 ГО ЦГРО «Велет»
Книжки Братів Капранових: http://bit.ly/kapranov_books
Стікери у телеграм: https://t.me/addstickers/imthsh

Після нашої перемоги острів Зміїний безперечно стане Меккою для туристів, особливо українських. А ще зовсім нещодавно, у січні двадцять другого, більшість українців не уявляла собі, де він знаходиться, звісно, за умови, що взагалі чула про такий острів. Але історія з курсом «російського військового корабля» і те, що трапилося згодом, зробили морську скелю, що нею насправді є наш острів за міжнародним законодавством, знаменитим не лише на всю Україну, але й на весь світ.
Зміїний увійшов в історію нашої війни завдяки кількості та якості потоплених та пошкоджених біля нього кораблів – передусім флагмана російського чорноморського флоту крейсера «Москва», кількох катерів серії «Раптор», десантного катера типу «Сєрна», судна тилового забезпечення «Всеволод Бобров», і це лише попередній підсумок, бо московити приховують свої втрати, щоб не деморалізувати особовий склад, а тому ми з вами не здивуємося, коли з’ясується, що рахунок не вичерпується цими назвами.

Вітаємо на каналі імені Шевченка. Для просування на ютубі дуже важлива кількість коментарів під відео, тому, якщо ти вже сюди зазирнув, не полінуйся залишити коментар під цим відео. Якщо не знаєш, що написати то напиши "Слава Україні!".
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить