Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook - Розважальні - Музика - Про кіно - Ігри - Цікаве - Суспільство і політика - Подорожі - Технології - Влоги - Буктюб (про книги) - Хобі та робота - Спорт - Їжа

З попелу у нове життя. Огляд серіалу «#Школа. Випускний»

Переглядів: 182
Опубліковано: 12 берез. 2019 р.
Підписатися
Чи став серіал «#Школа. Випускний» кращим, ніж був? Абсолютно точно ні. Чи можно його дивитися? Ну якщо ви людина поїхавша, то звісно. Реклами стало більше, а логіки менше. Стабільний тут тільки акторський талант місцевих підлітків. Його все ще не завезли.

У кінотеатрі починається пожежа. Директорка повертається і відчиняє двері залу, виводить постраждалих. Всіх везуть на обстеження до лікарні. Ніка тим часом приїжджає до Дані і вмовляє його повернутися додому. Паша застає їх за поцілунком. Дарина Петрівна потрапляє в лікарню з отруєнням газом. Тоша перебуває у критичному стані в реанімації, його мати звинувачує у всьому директора школи. Дарина Петрівна повідомляє поліції, що хтось із охоронців зачинив двері в залі кінотеатру перед пожежею. У Тоші зупиняється серце, його реанімують.

///

Приєднуйся:
📢 https://t.me/kinshov
🎥 https://www.facebook.com/okinshov/
📷 https://www.instagram.com/okinshov/
📌 https://how-much.in.ua

📹 Мої девайси:
Камера: http://bit.ly/2wAahfP
Штатив: http://bit.ly/2HNw7yp
Мікро: http://bit.ly/2HZCaT3
Телефон: http://bit.ly/2T7bhii
Мишка: http://bit.ly/2sBAlm1
Повербенк: http://bit.ly/2Ds2LVN
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить