Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook - Розважальні - Музика - Про кіно - Ігри - Цікаве - Суспільство і політика - Подорожі - Технології - Влоги - Буктюб (про книги) - Хобі та робота - Спорт - Їжа

ІстFAQ Владлена Мараєва: 8 Березня - справжній зміст та чесна історія свята | Година Z

Переглядів: 980
Опубліковано: 13 берез. 2019 р.
Підписатися
8 Березня. Якими є справжні зміст та історія свята? “Міжнародний жіночий день” чи “День жіночої емансипації”? Чи існують жіночі свята в інших країнах? Відповіді на ці питання дає “ІстFAQ Владлена Мараєва”.

У другій частині програми – “Хронології” – згадаємо про спустошення Києва Андрієм Боголюбським, річниці народження Тараса Шевченка і Зіно Давидоффа, початок першого чемпіонату України з футболу і таємниче зникнення Боїнга 777 над Індійським океаном. А також поставимо питання про доцільність сучасного адміністративного поділу та доречність державного гімну України.

В “Кейсології” говоритимемо про Карпатську Україну – незалежну українську державу на Закарпатті, проголошену 80 років тому. Запрошений експерт – визначний фахівець з історії Закарпаття та українського визвольного руху Олександр Пагіря.

Долучайтесь до нас в соціальних мережах:
YouTube ➜ https://goo.gl/B5tnfi
Facebook ➜ https://www.facebook.com/islndtv/
Instagram ➜ https://www.instagram.com/islndtv/
Telegram ➜ https://t.me/islndtv

Слухайте подкасти в iTunes ➜ https://goo.gl/7sr5yY

Пишіть нам на open@islnd.com.ua

Ласкаво просимо до Ісландії.

Ми - спільнота людей, що зацікавлені в інтелектуальному та творчому розвитку як України та українців, так і у власному теж.

Ми беремо на себе відповідальність за визначення сенсів проектної діяльності нашої держави та суспільства. Ми усвідомлюємо те, що наша діяльність може викликати негативну реакцію соціуму звиклого до споживання винятково комерційного медійного контенту і не готового сприймати менторський тон та необхідність стратегічного планування діяльності як держави в цілому, так і кожного її громадянина зокрема. Ми відкриті до будь-якої критики та ставлення з боку суспільства.

Наразі Ісландія пропонує такі проекти: Дванадцять, Начиталашоу, Рагулi, Час класики, Лекторiй, Стоунхендж, Школа корупції, Агенство Медійної Безпеки, Health та Підсумок.

#Ісландія #islndtv #єсенс
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить