Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook - Розважальні - Музика - Про кіно - Ігри - Цікаве - Суспільство і політика - Подорожі - Технології - Влоги - Буктюб (про книги) - Хобі та робота - Спорт - Їжа

ІстFAQ: Найгучніші скандали на ЄВРОБАЧЕННІ | Година Z

Переглядів: 1 844
Опубліковано: 6 берез. 2019 р.
Підписатися
“MARUV не перша, MARUV не остання”, – стверджує “ІстFAQ Владлена Мараєва”. Сьогодні розкажемо Вам про найгучніші скандали на Євробаченні, що призводили до відмови цілих країн від участі у конкурсі.

У “Хронології” тижня пройдемося від підпалу Рейхстагу в Берліні до смерті Сталіна на підмосковній дачі. Покажемо, як виглядав бюлетень для голосування в нацистській Німеччині. А також поцікавимося Вашою думкою – чи потрібні в наш час пам’ятник і могила Ватутіна поруч із Верховною Радою?

В “Кейсології” запрошений експерт Єгор Брайлян поділиться маловідомими фактами про Івана Котляревського та розповість про його зв’язок із масонами початку XIX століття.

Долучайтесь до нас в соціальних мережах:
YouTube ➜ https://goo.gl/B5tnfi
Facebook ➜ https://www.facebook.com/islndtv/
Instagram ➜ https://www.instagram.com/islndtv/
Telegram ➜ https://t.me/islndtv

Слухайте подкасти в iTunes ➜ https://goo.gl/7sr5yY

Пишіть нам на open@islnd.com.ua

Ласкаво просимо до Ісландії.

Ми - спільнота людей, що зацікавлені в інтелектуальному та творчому розвитку як України та українців, так і у власному теж.

Ми беремо на себе відповідальність за визначення сенсів проектної діяльності нашої держави та суспільства. Ми усвідомлюємо те, що наша діяльність може викликати негативну реакцію соціуму звиклого до споживання винятково комерційного медійного контенту і не готового сприймати менторський тон та необхідність стратегічного планування діяльності як держави в цілому, так і кожного її громадянина зокрема. Ми відкриті до будь-якої критики та ставлення з боку суспільства.

Наразі Ісландія пропонує такі проекти: Дванадцять, Начиталашоу, Рагулi, Час класики, Лекторiй, Стоунхендж, Школа корупції, Агенство Медійної Безпеки, Health та Підсумок.

#Ісландія #islndtv #єсенс
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить