Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Що стоїть за військовими навчаннями РФ

Опубліковано: 27 лют. 2019 р.
«Аналіз форм і способів застосування військ, який опрацьовується противником під час масштабних заходів підготовки таких як стратегічні командні штабні навчання «Захід 2017», маневри військ «Схід 2018», інших заходів бойової підготовки, а також в ході збройних конфліктів, наприклад в Сирії, яскраво свідчать про зміст його реальних планів, у першу чергу щодо України, які по своїй суті є наступальними.
Особливо насторожує те, що основні масштабні заходи підготовки резервістів першочергово будуть проводитись у Ростовській і Воронезькій областях. Безумовно, питання виняткового пріоритету для противника, яке не приховується та постійно відпрацьовується у ході заходів підготовки, є перекидання військ та сил на значні відстані, між стратегічними напрямками, територіями військових округів та на віддаленні театри воєнних дій.
Крім власних потужностей ЗС РФ із використанням повітряних та автомобільних перевезень, до виконання цього завдання у зростаючих масштабах долучаються російські залізничні дороги», - зазначив начальник Генерального штабу – Головнокомандувач ЗС України генерал армії України Віктор Муженко під час оперативно-стратегічного збору з керівним складом Збройних Сил України.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить