Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook - Розважальні - Музика - Про кіно - Ігри - Цікаве - Суспільство і політика - Подорожі - Технології - Влоги - Буктюб (про книги) - Хобі та робота - Спорт - Їжа

Музика Мега шоу DZIDZIO "SUPER-PUPER" на "Арені Львів" (26.05.2018)

Переглядів: 861 402
Опубліковано: 6 лип. 2018 р.
Підписатися
Нарешті ми презентуємо відео-версію мега шоу DZIDZIO "SUPER-PUPER" на "Арені Львів" на YouTube!

Найсмаштабніший концерт, який відбувся 26 травня на Арені Львів. Виступ став першим в рамках туру Україною, що налічує 70 концертів.

У Львові виконавець презентував новий альбом із однойменною назвою «SUPER-PUPER», до якого увійшли популярні хіти: «Я і Сара», «Павук», «Чекаю. Цьом». Це вже другий концерт DZIDZIO на львівському стадіоні, під час якого виконавець зібрав 25 тисяч глядачів.

В шоу вперше в Україні було використано 400 квадратних метрів цільного світлодіодного екрану та найпотужніші світлові прилади, які тільки-но приїхали до України.

Спеціально для всеукраїнського туру художники із костюмів створили сценічне вбрання, яке доповнили яскравими головними уборами у вигляді фруктів, бургерів, попкорну та різних солодощів.

Несподіванкою для глядачів стала поява на сцені мами DZIDZIO (Михайла Хоми) Галини Янівни Хоми під час виконання пісні «Я їду до мами». Жінка, яка вже 15 років проживає у Португалії, зі сцени подякувала шанувальникам за любов та повагу до її сина.

Заключним концертом Всеукраїнського туру стане виступ у столичному «Палаці спорту» 20 листопада у День народження лідера гурту - Михайла Хоми (Дзідзьо).

Офіційний сайт http://dzidzio.com
Офіційний канал на YouTube http://youtube.com/dzidzio
Офіційна сторінка в Facebook http://fb.com/dzidzio
Офіційна сторінка в Google+ http://google.com/+Dzidzio
Офіційний Instagram http://instagram.com/dzidzio

(с) Meison Entertainment
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить