Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Про кіно ТРОЙ РУПТАШ. Про ГОЛЛІВУД, поганих хлопців та КІНО. (СУБТИТРИ)

Переглядів: 630
Опубліковано: 28 січ. 2019 р.
Підписатися
Трой Рупташ — голлівудський актор з українським корінням, який нещодавно приїжджав у Львів досліджувати історію свого роду спеціально для власного кіно проекту. У кіноіндустрії приблизно 30 років і знявся в багатьох серіалах та фільмах таких як “Молодий папа”, “Здичавіла”, “Мерон”, “Копати дві могили”, “Менталіст”, “Надприродне”, “Закон і порядок”, “Божевільні”, "30 днів темряви. Темні дні", "Лас Вегас", "Втеча з в'язниці" і т.д.
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Над цим АНТИінтерв'ю я працювала доволі довго, бо довелося перешукати багацько матеріалу з Троєм, відшукати уривки з фільмів і серіалів, в яких знімався він. Ну а найбільше часу забрали українські субтитри... ну і англійське субтитрування, тож довелося трішки почекати, але сподіваюся вам сподобалося відео.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Дякую за допомогу Богдану Кордобі за знайомством із Троєм, Оксані П'ятничко за англійські субтитри, а моєму чоловіку Володі за редакцію.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Проект, який ми будемо озвучувати - "Dig Two Graves" | "Копай дві могили". Дуже якісний психологічний трилер (кажу як театральний критик), якого не має, поки що, українською мовою.
Ми уже зробили український трейлер. Там детальніше про проект і як його можна підтримати: https://www.youtube.com/watch?v=vrIKBgqctIw&;t=60s

Підтримати мій блог:
5169360004083105 (Янкевич М.О.)
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить