Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook - Розважальні - Музика - Про кіно - Ігри - Цікаве - Суспільство і політика - Подорожі - Технології - Влоги - Буктюб (про книги) - Хобі та робота - Спорт - Їжа

Подорожі Отроків. Відродження Миньковецької держави · Ukraїner

Переглядів: 5 119
Опубліковано: 5 лют. 2019 р.
Підписатися
На межі XVIII й ХІХ століть і на межі двох імперій — Російської та Австро-Угорської на території сучасного Поділля існувала окрема держава. Зі своєю конституцією та законами. І головне, тут значно раніше, ніж на інших українських землях, скасували кріпацтво. Своїх підданих звільнив поміщик Ігнацій Сцибор-Мархоцький. Він об’єднав 15 сіл, які дістались йому в спадок у тогочасному Ушицькому повіті Подільської губернії, та проголосив їх Миньковецькою державою.

До наших днів від колишньої розкоші зостались лише розвалини. За радянських часів територію однієї з чотирьох панських резиденцій взагалі перетворили на свинарник. Нині й мандрівників у цих краях зустрінеш нечасто. Здебільшого вони приїздять на фестиваль «Отроків». Його щороку проводить бізнесмен і меценат Ігор Скальський. Саме він взяв під опіку історичні пам’ятки та поставив собі за мету будь-що відродити ідеї та славу Миньковецької держави.

Читайте: https://ukrainer.net/mynkovetska-derzhava/

ПІДПИСУЙТЕСЬ
На YouTube: https://goo.gl/8Rxcwd
Facebook: https://www.facebook.com/ukrainer.net/
Telegram: https://t.me/ukrainer_net
Instagram: https://www.instagram.com/ukrainer_net/
Twitter: https://twitter.com/ukrainer

ПІДТРИМАЙТЕ НАС
https://ukrainer.net/donate/

Більше матеріалів на сайті: http://ukrainer.net/
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить