Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

BENTLEY міністра Насалика, або чому Матіос забанив Крутчака | ШКОЛА КОРУПЦІЇ

Переглядів: 1 020
Опубліковано: 17 січ. 2019 р.
Підписатися
Про те, чому військовий прокурор блокує Васю, чому НАЗК бідує, чому шахтарі змушені голодувати, коли міністр Насалик їздить на бентлі, чому очільник САП Назар Холодницький замість стягнення отримав...

Долучайтесь до нас в соціальних мережах:
YouTube ➜ https://goo.gl/B5tnfi
Facebook ➜ https://www.facebook.com/islndtv/
Instagram ➜ https://www.instagram.com/islndtv/
Telegram ➜ https://t.me/islndtv

Слухайте подкасти в iTunes ➜ https://goo.gl/7sr5yY

Пишіть нам на open@islnd.com.ua

Ласкаво просимо до Ісландії.

Ми - спільнота людей, що зацікавлені в інтелектуальному та творчому розвитку як України та українців, так і у власному теж.

Ми беремо на себе відповідальність за визначення сенсів проектної діяльності нашої держави та суспільства. Ми усвідомлюємо те, що наша діяльність може викликати негативну реакцію соціуму звиклого до споживання винятково комерційного медійного контенту і не готового сприймати менторський тон та необхідність стратегічного планування діяльності як держави в цілому, так і кожного її громадянина зокрема. Ми відкриті до будь-якої критики та ставлення з боку суспільства.

Наразі Ісландія пропонує такі проекти: Дванадцять, Начиталашоу, Рагулi, Час класики, Лекторiй, Стоунхендж, Школа корупції, Агенство Медійної Безпеки, Health та Підсумок.

#Ісландія #islndtv #єсенс

Наши социальные сети:
YouTube ➜ https://goo.gl/B5tnfi
Facebook ➜ https://www.facebook.com/islndtv/
Instagram ➜ https://www.instagram.com/islndtv/
Telegram ➜ https://t.me/islndtv

Слушайте наши подкасты в iTunes ➜ https://goo.gl/7sr5yY

Пишите нам на open@islnd.com.ua

Наши LIVE-трансляції на YouTube ➜ https://goo.gl/m946q7

Добро пожаловать в Ісландію.

Мы - сообщество людей, которые посвящают свое время и деятельность интеллектуально-творческому развитию Украины, украинских граждан и себя.

Мы берём на себя ответственность определять смыслы проектной деятельности нашего государства и общества и отдаем себе отчёт в том, что наша деятельность может вызвать негативную реакцию социума, который привык потреблять исключительно коммерческий медийный контент, не воспринимает менторский тон и необходимость стратегического планирования деятельности государства и каждого отдельного его гражданина. В связи с этим, мы открыты для любой критики и отношению со стороны общества.

В данный момент Ісландія предлагает такие проекты: #12, #Начиталашоу, #Рагулi, #Часкласики, #Лекторiй, #Стоунхендж, #Школакорупції, #АМБ, #Health и #Підсумок.

#Ісландія #islndtv #єсенс
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить