Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

РПЦ атакує, Лерос посилає, Зе підписує закон про Порошенка | Фронтмен @ФІОЛЕТ Сергій Мартинюк

Опубліковано: 9 листоп. 2021 р.
Підписатися
🔥 Білочка в гостях у мера Полтави, бойові братчики філії РПЦ в Україні та Микола Тищенко, який не вгледів за Леросом – з усім цим до вам летить свіже "Легко-шоу" із Богданом Буткевичем.

В іронічно-легкому меню сьогодні – колишній "слуга" Гео Лерос, гендерний баланс від Давида Арахамії і дотепи про марш антивакцинаторів від Юрка Космини і Богдана Процишина.

А в #Шоубісиках Марина Данилюк-Ярмолаєва зібрала справжній хіт-парад нападів служителів РПЦ на українських громадян. Особлива відзнака – скандальному наміснику Києво-Печерської Лаври Павлу Лебедю.

Гість “Легко-шоу” – Сергій Мартинюк, фронтмен гурту "Фіолет", KOLOS & brothers, головний організатор та ідейний натхненник фестивалю “Бандерштат”.

Залишайте вподобайку, коментар і, звісно, підписуйтеся на Цензор.НЕТ, а щоб нічого не пропускати – не забудьте натиснути на дзвіночок!

Проєкт реалізується у партнерстві з телеканалом "Київ" за підтримки Українського культурного фонду. Позиція Українського культурного фонду може не збігатися з думкою авторів.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить