Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Ленд-ліз: як західні демократії врятували Сталіна // Історія без міфів

Цікаве
Опубліковано: 8 листоп. 2021 р.
Підписатися
Підтримай нас на Патреоні 💰 https://www.patreon.com/historyUA
Наша monoБанка 💳 https://send.monobank.ua/jar/7APH3p1tfP
ПриватБанк 💳 5168 7574 1861 1598

ФБ 👉 https://www.facebook.com/Historywithoutmyths
Instagram 👉 https://www.instagram.com/historywithoutmyths
Співпраця 👉 istoriya.bez.mifiv@gmail.com

Протягом 1941–1945 років за програмою ленд-лізу США постачали до Радянського Союзу практично все – від нафтопродуктів до шпитального обладнання, від харчів і обмундирування до кораблів і підводних човнів, від гармат і кулеметів до заводського устаткування, від танків і літаків до залізничних вагонів, електровозів і тепловозів. А ще була допомога від Великої Британії та Канади. За сучасним курсом загальна вартість цих поставок перевищує 200 мільярдів доларів США. Як саме вони вплинули на порятунок СРСР у війні проти гітлерівської Німеччини, як радянські бійці ставилися до ленд-лізу та як радянське керівництво “віддячило” своїм колишнім союзникам – про це в новому випуску “Історії Без Міфів”.

“Історія Без Міфів” – це популярний канал про минуле України та світу без прикрас і фальсифікацій. Експертами наших програм є фахові історики (доктори й кандидати історичних наук, професори, доценти, співробітники наукових інститутів та історичних музеїв), кожен із яких є спеціалістом із конкретної проблематики. Тематика випусків охоплює всі періоди та висвітлює широкий спектр питань: політична, військова, економічна історія, історія міжнародних відносин, історія культури, мистецтв і спорту, біографії видатних особистостей.
Мета нашого проєкту – спростування антинаукових міфів, фейків і стереотипів про Україну та українців, поширення суспільного інтересу до історії, гордості за славетне минуле, перемоги й досягнення українського народу, сприяння консолідації українського суспільства, формування позитивного іміджу України й українців.
Щотижня на каналі виходять 2 нових відео: в середу "Історія без міфів" о 14.00 та в суботу "10 запитань історику" о 12.00.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить