Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Правотворець презентував досьє суддів-слуг Коломойського під час суду в справі TIU Canada | ОпірTV

Опубліковано: 7 листоп. 2021 р.
Підписатися
Справа канадського інвестора проти рейдера Коломойського в статусі "бойової нічиї": Північний апеляційний господарський суд 3 листопада скасував рішення суду першої інстанції у справі TIU Canada, ухвалене на користь Ігоря Коломойського. Тобто справу перевели в такий стан, який був ще до її розгляду. Втім, колегія суддів залишила без розгляду апеляційну скаргу TIU Canada.

Отже, цього разу маємо статус-кво. Суд скасував вигідне Бєні рішення першої інстанції, але й інвестор, що відбивається від рейдерської атаки олігарха, не отримав справедливого рішення. Натомість, розгляд справи знову затягується.

Під стінами суду представники ініціативи Правотворець та активісти Руху Опору Капітуляції презентували пресі та громадськості досьє тих суддів-слуг Коломойського, які вже потрапили в базу Правотворця, оскільки ухвалювали заангажовані рішення на догоду олігарху. Сховатися від уваги суспільства у них не вийде.

Рух Опору Капітуляції та Демократична Сокира прийшли на цей суд, щоб дати відсіч Коломойському. Увага громадськості та преси не дозволяють суддям швидко і відкрито ухвалити рішення на користь олігарха. Але боротьба триває, адже ми досі не бачимо справедливого рішення, а саме справедливості і вимагають громадяни.

❗️Зробіть свій внесок в кампанію #СтопБєня - підпишіть петицію до парламенту з вимогою негайно розглянути проект постанови щодо запровадження санкцій проти Коломойського. Зберемо 25 тисяч підписів, і Верховна Рада буде зобов'язана її розглянути:
https://itd.rada.gov.ua/services/Petition/Index/9833
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить