Прокоментуйте це відео так, ніби ви наш сусід із чату ОСББ😁✍🏻
Поки в кожному такому чаті йде своя битва за парковку, дрельку о 8:03 і «чиє сміття потекло в ліфті», є ті, хто щодня допомагають вигравати справжню війну🙏🏻
Тому давайте не сваритись, а краще об'єднатися і допомагати нашим військовим 🙌🏻
ОККО вже передали 400 млн грн на «Дронопад» від «Повернись живим».
І завдяки цьому проєкту збито понад 43 000 ворожих дронів.
Тож коли заїжджаєте на ОККО і заправляєте PULLS – це не просто заправка. Це ще й ваш внесок у «Дронопад»💥
ОКО ЗА ОКО! 🤟🏻💚
розгорнути опис
згорнути опис