BRM200 Князів Острозьких - мій перший бревет за досить довгу перерву, в майже рік. Це одна з класик від рівненського рандоннерського клубу Rivelo. Не самий простий маршрут на початку сезону, завжи дається він не легко. Цього разу я укатався - "дай боже".
________________________________________________________________
💪 Підтримати канал спонсорством, та стати частиною нашої велосім'ї:
👉 https://www.youtube.com/c/IhorOvsiy/join
Підписуйтесь на мої соцмережі:
📸 Instagram: https://www.instagram.com/ihorovsiy/
📧 Telegram: https://t.me/IhorOvsiy - тут список всіх промокодів
🚴♂️ Strava: https://www.strava.com/athletes/10348805
🤝 Співпраця: IhorOvsiy@gmail.com
_________________________________________________________________
Music | "High Tide" by LiQWYD
Watch: • LiQWYD - High Tide [Official]
License: https://www.liqwydmusic.com/how-to-use
Download/Stream: https://hypeddit.com/liqwyd/high-tide
Композиція Last Kiss Goodnight (виконавець: Kevin MacLeod) надається за ліцензією Creative Commons із зазначенням авторства 4.0. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/
#бревет #велосипед #велоблог
розгорнути опис
згорнути опис