Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

ДОКАЗОВІ БАТЬКИ: ЯК ОНЛАЙН СПІЛЬНОТА БОРЕТЬСЯ З КОРУПЦІЄЮ В МЕДИЦИНІ

Опубліковано: 20 жовт. 2021 р.
Підписатися
«Це не лікує. Це лікує вас від грошей. І ваш гаманець» — ця цитата ідеально відображає проблеми української медицини, де дуже часто трапляються засилля «фуфломіцинів», недоказовий підхід медиків до лікування пацієнтів та недоброчесні фармкомпанії.

Останні роблять все можливе, аби їхні препарати потрапляли до якомога більшої кількості людей. І байдуже, що у кращому випадку ефективність цих препаратів не доведена і радше спустошує пацієнтський гаманець. У гіршому — вони псують здоров’я.

Недобросовісні фармкомпанії просувають на медринок свої препарати кількома способами.

Перший — підрозділи фармкампаній через лікарів та «лідерів думок» медичної спільноти нахвалюють і рекламують свій препарат. І лікарі, які не дуже опікуються доказовістю цих медикаментів і вивченням міжнародних протоколів, призначають їх людям.

Другий — корупція, коли фармкомпанії «заохочують» лікарів виписувати їхній препарат за винагороду чи відсоток від призначень.

Ми знайшли у судовому реєстрі кілька кримінальних проваджень, які стосуються підкупу лікарів для призначення конкретних препаратів.

Як встановили правоохоронці, упродовж двох років постачальники цих препаратів могли платити лікарям за те, щоб вони у своїх призначеннях надавали перевагу їхнім препаратам. Сума «винагород» становила 140 мільйонів гривень.

Некомпетентність і корупція у системі охорони здоров’я підштовхнули двох матерів — Тетяну Миненко та Регіну Липнягову — створити спільноту, де можна було б знайти інформацію про дієве лікування та ефективні ліки.

ТНазивається вона «Доказові батьки». Зараз спільнота налічує 226 тисяч учасників.

Як доказові батьки боряться проти «фуфломіцинів» та корумпованих лікарів — дивіться у матеріалі журналістки Марії Горбань.

Долучайтеся і ви до спільноти «Доказових батьків»: https://bit.ly/2Z5XUqJ

ПРИЄДНУЙТЕСЯ ДО СЛІДСТВО-КЛУБУ:
https://www.patreon.com/slidstvo_info
https://www.slidstvo.info/pidtrymaty/

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАШІ СОЦМЕРЕЖІ:
Telegram: https://t.me/slidstvo_info
Instagram: https://www.instagram.com/slidstvo_info/
Faсebook: https://uk-ua.facebook.com/slidstvo.info

#слідствоінфо #історії_іспіху #доказові_батьки
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить