Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Яку Tesla Model 3 краще вибрати? Досвід Alex333

Опубліковано: 11 жовт. 2021 р.
Підписатися
Питанням яку саме Теслу Модел 3 обрати, варто вирішити зваживши всі за і проти, а головне холоднокровно без емоцій, щоб не кусати локті.
Якщо Ви не фанат прискорення до ста за 3 - 3,5 сек.і не маєте зайвих грошей на зарядку, краще візьміть SR+ з прискоренням 5,6сек, хоча 3 дні тому вона здорожчала на 2100€
Про причини здорожчання інформації покищо жодної, хоча своє припущення я трохи пізніше висловлю. Але навіть тепер, коли різниця в вартості SR+ і LR вже не 10 000 а 7900€ за два мотори і нібито більшу на 28 кВ батарею, для нібито більшого запасу ходу в 614 а не 448 км., раджу вам спочатку добре прорахувати чи справді це так-
По перше, різниця ємності в 28кв дуже сумнівна, адже є інформація що в даний час нові SR+ комплектуються вже не E6CR, а оновленою E6LR батарейкою, яка ще більш вдосконалена по швидкості зарядки і на 5кв потужніша попередньої. Можливо і ціна піднята не зпроста
А якщо врахувати рекомендації від Тесли заряджати Panasonic до 80%, то запас ходу не 614км а 491, по паспорту E6LR якою тепер комплектується SR+ теж дає запас ходу 491км, тому насправді треба ще випробувати яка Тесла має більший запас ходу SR+ чи Лонгрейндж, тому що ні ній розхід в 14кв як на SR+ практично не можливий.
За Перформанс з його найгарнішими 20 радіалу колесами і заявленими 567 км пробігу на одному заряді батареї, я взагалі мовчу, мало того що їдеш як на кілку, заряд батареї там вистачає не на багато.
На 80% заряду рекомендованих виробником, з великою 82кв батарейкою, запас ходу 453км.і то при умові що педаль газу майже не натискатимете.
Перформанс ненажера ще та, кожне 3,5 секундне прискорення до 100км.дорівнює 10км пробігу.
А батарею LFP виробник навпаки рекомендує заряджати до 100%, а 100% це для E6LR ось 491км
Доречі по параметрах деградації від кількості заряду/розряду, батарея LFP теж значно надійніша.

Ось ця різниця це буфер до нуля, при залишку батареї «0» машина проїде ще 20-30 км.

Треба також усвідомлювати і те, що технології виготовлення батарей сьогодні оптимізуються і здешевлюються неймовірними темпами.
Я жодним чином не здивуюсь якщо скажімо через рік чи два, з’явиться втроє дешевша від сьогоднішньої LR батарея ємністю більше 100 кіловат і багато хто захоче її замінити на більш потужну.
З іншої сторони треба враховувати і витрату енергії, тому що два мотори версій лонгрейндж і перформанс, навіть при однаковій швидкості руху, на практиці батарейку садять швидше ніж задньопривідна SR+. Не говорячи вже про економічність під час швидких прискорень.
Що ж до безпечності повнопривідного легковика, з власного досвіду знаю що це не зовсім так. Звичайно на слизькій дорозі ви почуватимете себе набагато впевненіше, а тому і їхатимете скоріше ніж на задньопривідній машині, але коли машина на тій більшій швидкості піде в занос 4х4 вже нічого не рішає, тому зимою краще їхати тихіше і економічніше.

2. Краще взяти Європейську версію - краща зборка, комплект кабелів зарядки
задній поперечний стабілізатор,

Стару чи нову 21 року, звичайно модель 21го року дорожча, але якщо Ви знайдете її не значно пошкоджену в ціні версії Model-3 до оновлення, то можливо варто трохи і з ремонтом заморочитися.
Переваги оновленої Модел 3:
1. Подвійні шиби водія і пасажира що покращують шумоізоляцію
2. Лінзоване світло ходових вогнів теж значно краще
3. 20 і початок 21го року Модел3 комплектувались різними батареями, на початку продажів модел3 люди відносилися до літій залізо фосфатної з недовірою, хоча насправді китайська батарея LFP набагато надійніша і безпечніша ніж літій-іоннна батарея з катодом NKM або NCA виробництва Panasonik, крім того що збільшена з 52 до 55 кВ вона ще й не має рекомендованого обмеження в зарядці до 80%
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить