Історії небайдужих повертаються!
Цього разу розповімо вам про Петра Могилу і Могилянку. А також - який стосунок має київський район Позняки до фінансування першого вишу на території України.
Ми знаємо, що вам сподобався перший сезон нашого анімаційного серіалу про меценатів! І ми вас повністю розуміємо – ми самі любимо розкривати невідомі сторінки історії і розказувати про видатних українців, пам'ять про яких намагалися стерти із світової історії століттями.
І не будемо приховувати – разом із Zagoriy Foundation ми хочемо відновити інститут благочинності в Україні. Заможні люди століттями опікувалися культурою країни, доки радянська влада не стерла саме поняття благочинності, передавши її в руки соціальних інституцій.
Україна вже повертає традиції благочинності, і в останні роки це особливо помітно.
Київська школа економіки на благодійному вечері зібрали понад 9 000 000 гривень, і тепер зможе дати освіту світового рівня для 400 бакалаврів та магістрів.
А Український католицький університет зібрав рекордні 22 000 000 гривень на благодійному вечорі. Ці кошти спрямують на розвиток програм університету, а також на стипендії студентам.
Герой сьогоднішньої серії також дав можливість поколінням українців отримувати освіту світового рівня. Так, ми говоримо про Петра Могилу і його вклад у створення Києво-могилянської академії. Чому молдавський господар став українським благодійником і чому Позняки стали запорукою успіху Могилянки – дивіться у новому епізоді серіалу "Історії небайдужих"!
Кожну серію ми намалювали в стилі українського художника, який жив у часи головного героя!
Для Петра Могили обрали Іллю – українського гравера на дереві 17 століття. Він працював у 1637—1663 роках у Львові, Києві та Ясах. . Створив близько 500 гравюр. З творчістю Іллі пов'язані найвищі досягнення української гравюри доби бароко.
Ну що, давайте з нами дізнаватися більше про українських меценатів!
#шотам #добрі_новини #історії_небайдужих #шо_меценати
_________________________________
Підписуйтесь на #ШОТАМ у соцмережах:
Website: https://shotam.info
Фейсбук: https://facebook.com/shotam.info
Твітер: https://twitter.com/sho_Tam_
Інстаграм: https://instagram.com/sho_tam_
розгорнути опис
згорнути опис