Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

М'ясник Георгій Жуков і його воєнні злочини. Правда про "маршала Победы"

Цікаве
Опубліковано: 4 груд. 2021 р.
Сьогодні в Історії для дорослих – Георгій Жуков та воєнні злочини, які він вчинив. Ці злочини радянська і російська пропаганда замовчують або ж перетворюють у "перемоги", як от форсування Дніпра.

На нашому каналі ви зайдете багато цікавих відео про історію України, Радянський Союз та розвінчуання історичних міфів: https://cutt.ly/XYd03MU

Так от, Георгій Жуков – "маршал Победы", хоча скоріше – м'ясник перемоги. Чотирикратний герой Радянського Союзу, двічі кавалер найвищого воєнного ордену “Побєда”, начальник генштабу і міністр оборони, член ЦК і Політбюро. Найвідоміші кампанії Жукова – форсування Дніпра і битва за Берлін. Менш відомо те, що під час оборони Ленінграду комфронту Жуков видав наказ розстрілювати сім’ї червоноармійців, які потрапили в полон. Цей наказ визнали злочинним іще під час війни.

А ще були Тоцькі навчання під Оренбургом. у 54-му році. Там Жуков провів унікальний експеримент - чи зможуть солдати наступати в умовах радіації. Для цього підірвав ядерну бомбу потужністю у дві Хіросіми, а потім кинув 45 тисяч радянських бійців наступати через заражену зону.

Через три роки, у 1957-му, Микита Хрущов усунув Жукова від влади за підготовку перевороту. Згадали про нього вже за брежнєвської ресталінізації і побєдобєсія. Саме тоді з цього типового сталінського висуванця і м'ясника почали ліпити "маршала перемоги".

В нас є ще чимало цікавого про Радянський Союз та історію України:
✅ Російський генерал Третього Рейху Смисловський і дивізія "Руссланд" – https://youtu.be/WYg8-XooKwg
✅ Вся правда про Леніна-Ульянова – https://youtu.be/QEBc47DGvxI
✅ Трагічна історія найвідомішого фото Сталіна – https://youtu.be/AKGBu3FEoNw
✅ "Бандерівець" Лаврентій Берія – https://youtu.be/yLkOq1utU-s
✅ Особисте життя Адольфа Гітлера – https://youtu.be/EvomQUjUGb8
✅ Як фаворит Сталіна пішов до Гітлера – https://youtu.be/jBrOBgMjbQk

Залишайте коментар і вподобайку, а ще – підписуйтеся на наш Телеграм-канал: https://t.me/Istoriya_dlya_doroslykh
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить