Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Краматорськ: яскрава подорож | вулиці, площі, парки, набережна | кав'ярні, хостел, фест, старе місто

Подорожі
Опубліковано: 1 груд. 2021 р.
Підписатися
Що ви знаєте про Краматорськ? Як собі уявляєте це місто? Не знайшовши повноцінних відповідей серед свої знань, виріши виправити ситуацію й відвідати, в рамках більш ніж місячної подорожі східною Україною.

У Краматорську провели тиждень. Займались, загалом, тим же, що і в інших регіонах - кудись їхали, десь жили, намагались оглянути чимось цікаві чи видатні місця, але, більшість часу просто знаходились в середовищі :) Про околиці будуть наступні відео, а це – про сам Краматорськ.

В Краматорську величезна, красива і добре реконструйована центральна площа – з фонтанами, ефектними будинками, сучасними інсталяціями і з неї якось особливо чудово спостерігати захід сонця.

Вулиця Марата – на перший погляд звичайна радянська, але, окрім якоїсь «цнотливої незмінності» самої вулиці, у дворах справжня галерея муралів. На вулиці Академічній повно кав’ярень й ресторанчиків. Неподалік – теж реконструйований парк Пушкіна.

Місто динамічне й реконструюють все більше й більше території. Парк Ювілейний оновлюється, сад Бернацького і набережна! Так, тут є справжня набережна! І майже справжнє старе місто.

Про інший Краматорськ тежзгадуємо – про величезні заводи й типові райони багатоповерхівок, про приколи і комедії нашого часу.
Відвідали три музеї у місті. Виставка "ген непокори" - про несподівані моменти історії. Про українську революцію, опір, дисидентів, розкуркулення, криївку ОУН в сусідньому лісі в 1950 році, шахтарські протести за Україну, холодильник й ідеологію, каральну медицину, репресії… В міському історичному музеї дуже атмосферно й працівниця почала сама розповідати про деякі експонати, зовсім «ожививши» їх. А в художньому музеї виставка художника-туриста(?), де Ушба і Тібет, Карпати і Заполяр'я, лижі і льдоруби, все те що так манить. Навіть льодовик на Донгуз-Оруні ( "сімка"), який я теж колись фоткав на Кавказі.

Також у відео: де ми жили у Краматорську, де пили каву й що їли, де гуляли й як їхали у місто – не самий очевидний шлях «на перекладних» через Покровськ.

А в останній вечір коло нашого хостелу, відбувся повноцінний музичний фестиваль.

Приємного перегляду!

Дуже рекомендую при перегляді виставити якість в 1080р.!!! .........................................................
Навігація по відео:
00:00 - Передмова
01:05 - Дорога в Краматорськ через Покровськ
02:26 - Хостел Краматорські перші враження
03:39 - Центральна площа Миру в Краматорську
06:09 - Вулиця Марата з муралами
07:00 - Художній музей
08:02 - Музей історії міста
09:19 - Донецький обласний музей, ген непокори
10:32 - Парк Пушкіна
10:58 - Парк Ювілейний
11:23 - Краматорськ не такий красивий
12:43 - Краматорськ патріотичний
13:30 - Кав'ярні Краматорська
13:53 - Старе місто Краматорськ
14:43 - Сад Бернацького, набережна
16:52 - Музичний фестиваль у дворі хостелу
.........................................................
Підписуйтесь на канал та ставте дзвіночок: http://www.youtube.com/c/BorysKrimer .........................................................
Розповіді про мої походи також у блозі – http://www.ua-odissey.in.ua Більше моїх подорожей: в інстаграмі - https://www.instagram.com/odisseyua/
Новини про все з моїх блогів у телеграмі - https://t.me/odisseyua
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить